Lenovo Z5s Ferrari foto2
Uncategorised

Lenovo Z5s Ferrari – thyhet një tjetër rekord 😱😱

Gjigandi prodhues kinez, Lenovo është duke vendosur për të zbuluar smartfonin e saj të ri, Lenovo Z5s Ferrari dhe kjo duhet të jetë pajisja e saj e fundit për vitin 2018. Ndërsa data e nisjes afrohet, shohim më shumë zëra dhe informacione, disa prej të cilave do të jenë të sakta. Tani, disa pamje vetëm u shfaqën në Weibo, gjë që tregon se Lenovo Z5s do të ketë një Edition Ferarri i cili do të mundësohet nga një Snapdragon 845 SoC, i shoqëruar me 12GB RAM dhe 128GB hapësirë ​​të brendshme. Kjo pajisje përdor një dizajn gradient të pasmë dhe duket sikur Huawei Nova 4.

Lenovo Z5s Ferrari foto

Nga ky raport i fundit, Lenovo Z5s Ferarri padyshim do të jetë një smartphone më i fuqishëm nga versioni i rregullt, por nuk është e qartë nëse do të ketë ndryshime të rëndësishme në hartimin e saj. Ne presim të shohim disa ndryshime të vogla të ngjashme me atë që bëri OnePlus me botimin e OnePlus 6T McLaren .

Lenovo Z5s Ferrari foto1

Në foton më të fundit, Lenovo Z5s Ferrari do të mundësohet nga çipi i Snapdragon 845 ndërsa drejtohet nga Android 9.0 Pie. Disa besojnë se do të jetë Snapdragon 710 dhe jo 845. Në disa foto të tjera që ne kemi parë më parë, Lenovo Z5s do të ketë një panel 6.3 inç me rezolucion Full HD+ dhe sistemi i tij do të mbahet nga një bateri 3210 mAh me mbështetje për 18W ngarkim të shpejtë. Përdor një instalim të trefishtë të kamerës së pasme, një blic LED dhe një sensor të pasmë të gjurmëve të gishtave

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.