Lajmet e fundit

Benchmark XIAOMI MI MIX 2, konfirmohen karakteristikat teknike | ose.al

Xiaomi Mi Mix 2, trashegimtari i smartphonit famoz Xiaomi Mi Mix eshte objekt i disa informacioneve te ndryshme ne internet. Ne Prill te ketij viti ishte siti GearBest qe per here te pare nxorri disa karakteristika teknike te mundshme. Tashme edhe faqja e benchmark GFX Bench ka konfirmuar, ne baze te informacioneve sekrete, disa karakteristika substanciale te […]

xiaomi mi max 2-karakteristikat-dalja-ne-treg-4GB-RAM
Celulare Lajmet e fundit

Xiaomi Mi Max 2, gati per publikun

Gjatë spektaklit të caktuar për 19 prill me daljen e Xiaomi Mi 6, prodhuesi kinez mund të paraqesë edhe Xiaomi Mi Max 2. Evolucioni i modelit aktual në treg nga i cili me siguri do të trashëgojë disa karakteristika teknike. Sipas thashetheme deri më tani, do të dalin në treg dy variante të ndryshme. Ndryshimi kryesor është procesori, Snapdragon 626 dhe për […]