FACE ID
Celulare Lajmet e fundit

📉Ulen shitjet e Apple 📱 ne Europë 📉 Ja shkaku kryesor‼️

Sipas të dhënave të ofruara nga firma kërkimore në treg, Kantar Worldpanel, shitjet e forta të iPhone XS dhe iPhone XS Max në fund të tremujorit të tretë ndihmuan Apple të arrinte një rritje në tregjet amerikane, australiane dhe smartphone kineze. Megjithatë, në tregun evropian, Apple pa një rënie. Pjesa e iPhone në tregun evropian […]

Celulare Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Xiaomi Mi A2 – një tjetër celular spektakolar me karakteristika TOP

[ZYRTARE] Xiaomi sapo zbuloi versionin Xiaomi Mi A2. Smartphoni sapo u publikua në websitin e famshëm të e-commerce Aliexpress me ngjyrat Gold, Black e Blue, edhe pse mendojmë se do dalin shpejt edhe ngjyrat e tjera. LEXO EDHE:  Fshini mesazhet WhatsApp me këtë teknikë të re Më poshtë skeda teknike e plotë e  Xiaomi Mi A2 që mund […]

xiaomi mi a2 lite-foto1
Celulare Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Xiaomi Mi A2 Lite – një tjetër celular spektakolar

Të gjithë jemi duke pritur Xiaomi Mi A2, por Xiaomi sapo zbuloi versionin Xiaomi Mi A2 Lite. Smartphoni sapo u publikua në websitin e famshëm të e-commerce Aliexpress me ngjyrat Gold, Black e Blue, edhe pse mendojmë se do dalin shpejt edhe ngjyrat e tjera. LEXO EDHE:  Fshini mesazhet WhatsApp me këtë teknikë të re Më poshtë skeda teknike […]