firefly 7s-kamera-sportive-action-cam-kamera-aksioni-detaje-ekrani-recensione
Action Cam Lajmet e fundit Recensione

Firefly 7S: kamera sportive më e mirë në 4K vetëm për €71

ose.al shton pas shumë kërkesave edhe një seksion të ri të dedikuar plotësisht kamerave sportive, action cam, të cilat po përhapen gjithnjë e më shumë edhe në Shqipëri. Action Cam ose si mund të quhet në shqip kamera aksioni/sportive janë shumë në modë midis rinisë. Bëhet fjalë për kamera me dimensione të vogla që mund të vendosen pa […]

yotaphone 3-ekrani-spektakel
Celulare Lajmet e fundit

Yotaphone 3: zyrtare celulari i ri me dy ekrane 5.5″ dhe 5.2″

Siç është konfirmuar nga thashethemet e lëshuara në javët e fundit, prodhuesi rus YotaPhone njoftoi dje, më 23 gusht, versionin e ri YotaPhone 3 😍me ekran të dyfishtë. Mbajtja e paprekur konceptin e smartphones me ekran të dyfishtë lëshuar në 2014, YotaPhone 3 përmban një ekran 5.2″ me teknologji E-Ink pozicionuar në pjesën e prapme. […]

Moto E4 - Moto E4 Plus-karakteristika-foto-motorola-imazhe-detaje-model
Lajmet e fundit PC

Motorola Moto E4 dhe Moto E4 Plus

Prodhuesi amerikan i celularëve ka zbuluar zyrtarisht Moto E4 dhe Moto E4 Plus. Këto celular Android nuk janë më pjesë e nivelit bazë, vend i zënë tani nga Moto C. Serie E4 ka disa përmirësime estetike mbi brezin e mëparshëm, e përfaqësuar kryesisht nga materialet metalike. Risitë e tjera janë lexuesi i gjurmëve të gishtave […]