Samsung Galaxy s9-fotorender
Lajmet e fundit

Sa kushton Samsung Galaxy Fit-e

Samsung u raportua më parë se po punonte në një tracker palestër të dizajnuar për sportivët të cilët nuk kanë nevojë për përvojën e plotë të përdoruesit që ofron smartwatch Gear, por në të njëjtën kohë duan një tracker palestër për parametrat bazë si rrahjet e zemrës, impuls etj. Pajisja e quajtur Galaxy Fit-e tani […]

Samsung Galaxy J6+ fotokamera
Celulare Lajmet e fundit

Samsung prezanton smartfonat e rinj, Galaxy J6+ dhe J4+ 😍😍

Samsung Electronics prezantoi dje anëtarët më të rinj të serisë Galaxy J, Samsung Galaxy J6+ dhe J4+. Dizajn dhe ekran mahnitës, kamera e përmirësuar dhe kredenciale të një performance të lartë, në një çmim shumë të aksesueshëm “Galaxy J6+ dhe J4+ nxjerrin në pah bazat e trashëgimisë së novacionit të portofolit Galaxy për të sjellë […]

Samsung Galaxy s9-fotorender
Lajmet e fundit

Samsung prezanton modelin e ri Galaxy A8 ne Shqiperi

Samsung zyrtarisht lancoi modelin e ri te telefonva Galaxy A8 2018 disa dite me pare. Samsung Galaxy A8+ (2018) dhe A8 (2018) u njoftuan zyrtarisht nga prodhuesi korean. Këto janë propozimet e reja  të Samsung-ut që paraqesin disa zgjidhje teknike të prezantuara në high-end te kompanise. Ai fillon nga ekrani i madh Infiniti në formatin 18:5:9, dhe mbështet realitetin […]