AR Emoji Samsung Galaxy S9 (1)
Guida

AR Emoji Samsung Galaxy S9

Pershendetje miq. Se bashku edhe nje here tjeter per te ju shpjeguar se si funksionon AR Emoji Samsung Galaxy S9.  Mos harroni te klikoni edhe tek videot e tjera te realizuara nga Shtepia e Teknologjise. Video: AR Emoji Samsung Galaxy S9 Informacionet e marrë nga Samsung Albania mbi AR Emoji    AR Emoji Kthejeni selfien […]

seria galaxy s9
Celulare Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Ja kur do zbulohen Galaxy S9 dhe S9 Plus! Eventi online 😍

[perditesim 25.01.2018] Tashme eshte zyrtare data kur do te prezantohen Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus: 25 shkurt 2018 😍😍 Kompania koreane ka krijuar eventin dhe ka prezantuar “flyerin” e tij: Pervec prezantimit te dates dhe fteses per eventin, Samsung ka publikuar dhe dy fotografi te dispozitiveve te shumepritur brenda nje koveri transparent: [perditesim 16.01.2018] Zbulohen […]

ZYRTARE GALAXY S9
Celulare Lajmet e fundit

GALAXY S9 nuk do te karikohet me shpejte se S8 dhe S8+!

[perditesim 23/01/2018] Se fundmi eshte pare ne website kinez TENAA klasifikimi i dispozitivit SM-G9600/DS (Galaxy S9 China edition), dispozitivit SM-G9608/DS (Galaxy S9 Taiwan edition) dhe dispozitivit SM-G9605/DS (Galaxy S9+ China edition). Behet fjale per tre dispozitive qe do te krijojne frontin e pare te Samsung Galaxy S9 dhe S9+ ne te gjithe boten. Ajo qe vihet re eshte qe […]

ZYRTARE GALAXY S9
Celulare Lajmet e fundit

Geekbench prezanton disa detaje mbi Samsung Galaxy S9+

Samsung Galaxy S9+, celulari i ardhshëm i prodhuesit Korean, ka qenë protagonist në orët e fundit tek website Geekbench. Sipas informacioneve të fundit kemi mundur të marrim një konfirmimin (të pjesshëm) të specifikimeve teknike. Në krye shikojmë Snapdragon Soc 845 i cili do të pajisë versionin amerikan të terminalit. Modeli testuar si pikë referimi është […]