galaxy fold foto leaks
Celulare Lajmet e fundit

LAJM ZYRTAR – Samsung Galaxy Fold RIKTHEHET, PERSERI!

Problemet fikse që e detyruan Samsung të shtyjë datën e marketingut të Galaxy Fold, smartphone i saj i parë me një ekran të palosshëm, jane zgjidhur plotesisht. Kompania koreano-jugore ka njoftuar zyrtarisht se Galaxy Fold do të godasë dyqanet në shtator, tani që janë bërë “përmirësime në ndërtimin dhe projektimin” e pajisjes. [artikull i shkruar […]