Note 8 Dual Cam
Lajmet e fundit

Samsung Note 8, me shume mundesi do te kete nje dual-camera dhe 3x optical zoom.

Samsung Note 8: Samsung Note 8 me shume mundesi do te kete nje dual-camera. Sipas nje interviste te Park Kang, analist i Diashin Securities, per revisten koreano jugore “The Korea Herald”, krijimi i dispozitivit me dual-kamera do te jete i pashmangshem: ” Megjithese Samsung nuk ka zyrtarizuar akoma implementimin e dual-kamerave (per Galaxy S8), eshte […]