OnePlus 6T-foto-render
Celulare Lajmet e fundit

[ZYRTARE] OnePlus 6T – foto, data e lëshimit, çmimi, skeda teknike

OnePlus 6T është në qendër të informacioneve të reja: MySmartPrice, në bashkëpunim me OnLeaks si gjithmonë aktiv, ka publikuar një galeri të gjerë imazhesh, dhe një videos duke filluar nga file CAD. Materiali konfirmon karakteristikat kryesore të dizajnit (dhe një mungesë të rëndësishme), si dhe siguron tregues më të hollësishëm mbi dimensionet. Në pjesën e […]