Lajmet e fundit

ONEPLUS 7 PRO fotografite e para qe zbulojne dy ngjyrat kryesore!

[Perditesim 03/05/2019] Nje smartphone tjeter i OnePlus se shpejti do te dale ne treg. Gjate pritjes se eventit te prezantimit qe kompania kineze po pergatit,  OnePlus 7 Pro fotografite e tij te para ne rrjet po i nxjerr gjithnje e me shpesh. Sapo kane dale dy foto me dy ngjyrat kryesore: Nebula Blue dhe Mirror […]

Lajmet e fundit

Kur del OnePlus 7, cilat jane karakteristikat dhe si eshte dezajni ?

Drejtori Ekzekutiv i OnePlus Pete Lau kthehet për të folur për karakteristikat e celularit të ardhshëm dhe e bën këtë me deklarata më pak të fshehta se ato të lëshuara pak ditë më parë. Pete Lau para-njofton një epokë të re të ‘Shpejtësisë dhe Fluiditeti’. Gjatë një interviste me The Verge, menaxheri konfirmoi së pari […]

Oneplus 7 del ne shitje dy
Lajmet e fundit

Zbulohet data – OnePlus 7 del ne shitje zyrtarisht!

[Perditesim 15/04/2019] Ky i fundit do te vije edhe ne versionin 5G sipas informacionee te meparshme. Informacionin mbi daten e prezantimit e ka dhene leaker i famshem indian Ishan Agarwal ne twitter, burim qe ne raste te tjera eshte provuar i besueshem. Ai siguroi disa dite me pare detaje mbi smartfonet e ri te OnePlus, […]

Oneplus 7 del ne shitje dy
Lajmet e fundit

OnePlus 7 del ne shitje ne tre versione te ndryshme.

[Perditesim] OnePlus zakonisht paraqet dy smartfone ne vit ne intervale prej rreth gjashte muaj nga njeri-tjetri. Megjithate, ne vitin 2019 prodhuesi mund te zbatoje nje strategji te ndryshme. Nese informacionet jane te sakta, pasardhesi i OnePlus 6T, do te vije ne tre variante te ndryshme. Per here te pare, OnePlus mund te prezantoje nje variant […]