Recensioni One Plus 5 dhjete
Android Celulare e Tablet Recensione

Recensioni: One Plus 5, aspektet pozitive dhe negative • ose.al

Recensioni One Plus 5 Recensioni One Plus 5 eshte analiza e pare ne Shqipëri per “Vrasesin e gjiganteve”. Dakort, cmimet jane rritur ne krahasim me One Plus 3T, por substanca qendron! I shpejte sketerre, fotokamer optimale, autonomi baterie me se e mjaftueshme dhe performanca e perdorimit te perditshem me te vertete fantastike. Karakteristikat [ms_list_item]Permasat: 154.2 […]

iMac Pro-spektakel-cmimi-dalja-iOS11
Lajmet e fundit PC

iMac Pro: 128GB RAM, 4TB SSD kushton vetëm $4.999

Gjatë WWDC 2017, Apple paraqiti të shumë diskutuarin iMac Pro. Prezantimi ishte i shkurtër përpara debutimit zyrtar që do të ndodhë gjatë vitit. Megjithatë, kjo ishte e mjaftueshme për të përshkruar karakteristikat kryesore të iMac Pro, i cili rikthehet në pamjen e iMac dhe ngjyrën Gri . Apple ofron një makinë profesionale pune, pa kompromise, me mbështetje të Intel Xeon […]

honor 9-huawei-imazhet-e-para
Celulare Lajmet e fundit

Honor 9: dalin online disa nga karakteristikat

Nën-markë e Huaweit, Honor pritet që së shpejti të lëshojë pasardhësin e smartphone-it Honor 8. Celulari i cili ka të ngjarë të quhet Honor 9, është shfaqur në faqen e internetit të certifikimit kinez Tenaa. Specifikimet dhe imazhet e dyshuara për celularin tashmë online. Këto imazhe pretendojnë të japin një imazh përfundimtar këtij celulari. Celulari ndan një pamje të […]