huawei p30 pro foto
Celulare Lajmet e fundit

[LAJMI I FUNDIT] Ja të rejat mbi Huawei P30 dhe P30 Pro 😍

Huawei P30, P30 Pro dhe P30 Lite do të paraqiten në Paris gjatë një ngjarjeje në më pak se një javë (26 Mars 2019), dhe kompania kineze do siguroj një transmetim të drejtpërdrejtë për të ndjekur ngjarjen nga YouTube. Ndërkohë, duket se P30 Pro është protagonist i një video të shkurtër të drejtpërdrejtë dhe P30 […]

celulari me fotokameren me te mire-foto
Celulare Lajmet e fundit

[MARS 2019] Celulari me fotokameren me te mire? Fiton….

Ndryshon rënditja mujore se kush është celulari me fotokameren me te mire ne tregun nderkombetar. Me futjen ne treg edhe te celulareve te rinj, ndryshon renditja ne dhjetë vëndet e para. Më poshtë dhe klasifikimi i ri dhe vëndin e 3° që morri Galaxy S10 Plus me pikë të barabarta me Samsung Huawei P20 Pro. […]

huawei y6 pro 2019 foto prezantimi
Celulare Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Huawei Y6 Pro 2019, skeda teknike, foto dhe çmimi

Huawei Y6 Pro 2019 është smartphone i ri i kompanisë kineze të shpallur në ditët e fundit në Sri Lanka. Pajisja, pjesë e kategorisë së pajisjeve hyrëse, kompleton vargun e rinovuar të serise Huawei Y që përbëhet nga Huawei Y9 (2019) dhe Huawei Y7 Pro (2019). Produkti i ri është i pajisur me një ekran […]

Huawei Y9 2019 foto
Celulare Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Huawei Y9 2019 me 6GB RAM dhe ekran FHD+

Sot është zyrtarizuar Huawei Y9 2019, smartphone i cili kemi folur disa javë më parë dhe që do të jetë në shitje (vendet nuk janë njoftuar) rreth gjysmës së tetorit. Pajisja është e pajisur me ekran FullView nga 6,5 ​​inç me rezolucion FHD+, SoC Kirin 710, 4 ose 6GB RAM memorie dhe 128GB memorie të […]

FACE ID
Celulare Lajmet e fundit

📉Ulen shitjet e Apple 📱 ne Europë 📉 Ja shkaku kryesor‼️

Sipas të dhënave të ofruara nga firma kërkimore në treg, Kantar Worldpanel, shitjet e forta të iPhone XS dhe iPhone XS Max në fund të tremujorit të tretë ndihmuan Apple të arrinte një rritje në tregjet amerikane, australiane dhe smartphone kineze. Megjithatë, në tregun evropian, Apple pa një rënie. Pjesa e iPhone në tregun evropian […]

huawei mate 20 pro
Celulare Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Prezantohen Huawei Mate 20 dhe Mate 20 Pro

Gjatë një ngjarje të mbajtur në Londër, dje u njoftuan zyrtarisht Huawei Mate 20 dhe Mate 20 Pro, dy smartphone që do të plotësojnë familjen Mate 20. Huawei Mate 20 Pro është ylli i ri i gamës së Huawei dhe përmban të gjitha më të mirët që mund të dëshironi: një dizajn të këndshëm, shumë […]

Huawei Pro P20-foto
Celulare Lajmet e fundit

FOTO – Huawei Mate 20, a jeni gati 😍😍 [ANTUTU]

Huawei Mate 20 tregon përsëri në një seri renderings dedikuar smartphonit. Imazhet ju lejojnë të vlerësoni edhe njëherë dizajnin e pajisjes dhe veçorinë kryesore dalluese në krahasim me versionin Pro, përkatësisht praninë e sensorit të pasme të gjurmëve të gishtit, që mungon në versionin më të shtrenjtë. Për pjesën tjetër ne nuk mësojmë detaje të […]

dy foto huawei mate 10
Celulare Lajmet e fundit

Huawei 💣💣 thyen çdo rekord gjatë këtij viti spektakolar

Një udhëtim spektakolar ai i Huawei. Kompania ka lëshuar dje numrat që përmbledhin periudhën nga janari deri në korrik 2018, dhe tregon një kompani në rritje në çdo aspekt. Konsolidohet dhe përmisohet pozita e tretë pas Samsung dhe Apple në ndërtuesit e rangut celular në botë. Sipas dërgesave të smartfonëve, ajo ka tejkaluar 100 milionë […]

iOS ose Android
Lajmet e fundit

[Korrik 2018] Top 10 telefonat me te shitur ne bote!

Kush janë telefonat me te shitur ne bote? Duke filluar nga ky muaj Shtepia e Teknologjisë do ju paraqesë gjithmonë listën me 10 telefonat me te shitur ne bote gjate çdo muaji. Fillojmë dhe i hedhim një sy se kush ishin TOP 10 gjatë muajit që sapo mbyllëm – Qershor 2018. Apple ka rifituar vendin […]