sa kushton honor 20i foto
Celulare Lajmet e fundit

Sa kushton Honor 20i 😍 ▶️ Skeda teknike ➕ FOTO

Honor ka formalizuar Honor 20i, smartphone i rangut të mesëm i parashikuar disa ditë më parë. Konfirmoni të gjitha specifikimet teknike që mund të gjeni më poshtë, në artikullin origjinal. Pajisja do të jetë e disponueshme në para-porosi, në Kinë, duke filluar nga 18 prilli i ardhshëm. Le te shohim ne fillim skeden teknike dhe […]

honor 10 gt nje
Celulare Lajmet e fundit

Honor 10 GT vjen me GPU Turbo per tu kurorezuar me i shpejti ne bote?

Pas lëshimit të teknologjisë GPU Turbo Huawei muajin e kaluar, kompania kineze Honor njoftoi se softueri për përmirësimin e performancës do të fillonte të shtrihej në një shumëllojshmëri të pajisjeve të kompanise gjatë verës. Nenmarka e Huawei, ka njoftuar prezantimin e nje varianti te ri te Honor 10 GT me teknologjine GPU Turbo Huawei.   […]

android oreo-android nougat 7.0
Celulare Lajmet e fundit

Huawei Android Oreo – Ja datat për Honor 8 dhe shume te tjere

Huawei Android Oreo është tashmë dorëzuar në disa smartfonina brenda dhe jashtë shteti. Megjithatë, Huawei ka një numër smartfonësh që ende presin të shijojnë versionin e fundit të Google, shumica e të cilave janë pjesë e kategorisë së mesit dhe mbeten të braktisur, ndërsa pjesa tjetër do të fillojë të marrë përditësimin nga muaji i […]