galaxy fold foto leaks
Celulare Lajmet e fundit

LAJM ZYRTAR – Samsung Galaxy Fold RIKTHEHET, PERSERI!

Problemet fikse që e detyruan Samsung të shtyjë datën e marketingut të Galaxy Fold, smartphone i saj i parë me një ekran të palosshëm, jane zgjidhur plotesisht. Kompania koreano-jugore ka njoftuar zyrtarisht se Galaxy Fold do të godasë dyqanet në shtator, tani që janë bërë “përmirësime në ndërtimin dhe projektimin” e pajisjes. [artikull i shkruar […]

Krahasime

Galaxy S10 vs iPhone: 5 arsye për të kaluar në Galaxy S10!

Po bëhen gati dy muaj nga eventi i Unpacked i Samsung nga ku u prezantuan S10, S10+, S10e, S10 5G dhe Galaxy Flex dhe pyetja që më vjen nëpër mend është: A duhet ta konsiderojnë kalimin nga iPhone në Samsung përdouesit e iphone? Më poshtë do të bëj një krahasim të telefonave më të mire […]