Lajmet e fundit

SuperFOTOKAMERA e re e Samsung se shpejti per smartphone 😍😍

Samsung LSI, divizioni i kompanise koreane qe siguron prodhimin e komponenteve elektronik, ka publikuar se fundmi te ashtuquajturen “SuperFotokamera ISOCELL“. Kjo fotokamer eshte e tipit “Dual Camera” dhe fizionomia e saj bazohet ne dy sensore te fuqishem me kater karakteristika kryesore: Fast (e shpejte) Slim (e holle) Bright (ndriçim i larte) Dual (tipi dual camera) […]

Kamera e Pixel 2 XL
Lajmet e fundit

[krahasim] Kamera e Pixel 2 XL “thyen ne dysh” Note 8 dhe iPhone 8 Plus

Krahasimi mbi kapacitetin e fotokamerave behet ne platformen e veçante DxOMark. Kamera e Pixel 2 XL mbizoteroi mbi te gjithe rivalet. Duhet thene nderkohe qe DxOMark eshte nje algoritem vleresimi dhe klasifikimi i fotokamerave te smartphoneve, bazuar ne pike. DxOMark krahason fotokameren ne te gjitha aspektet, pra 360°. Duke filluar nga kapaciteti ne kushte te ndryshme […]

Recensioni One Plus 5 dhjete
Android Celulare e Tablet Recensione

Recensioni: One Plus 5, aspektet pozitive dhe negative • ose.al

Recensioni One Plus 5 Recensioni One Plus 5 eshte analiza e pare ne Shqipëri per “Vrasesin e gjiganteve”. Dakort, cmimet jane rritur ne krahasim me One Plus 3T, por substanca qendron! I shpejte sketerre, fotokamer optimale, autonomi baterie me se e mjaftueshme dhe performanca e perdorimit te perditshem me te vertete fantastike. Karakteristikat [ms_list_item]Permasat: 154.2 […]

Android Celulare e Tablet Recensione

Recensioni Sony Xperia XZ Premium – aspektet pozitive dhe negative | ose.al

Recensioni Xperia XZ Premium Recensioni Xperia XZ Premium i nxjerr shume primate. Eshte dispozitivi i pare ne tregun europian me procesorin SnapDragon 835. Smartphoni i pare me nje ekran 4k HDR. Celulari i pare me nje procesor “te dedikuar” per te regjistruar imazhe ne “super slow motion” me 960 fps. Sikur dhe vetem keto karakterstika te […]