firefly 7s-kamera-sportive-action-cam-kamera-aksioni-detaje-ekrani-recensione
Action Cam Lajmet e fundit Recensione

Firefly 7S: kamera sportive më e mirë në 4K vetëm për €71

ose.al shton pas shumë kërkesave edhe një seksion të ri të dedikuar plotësisht kamerave sportive, action cam, të cilat po përhapen gjithnjë e më shumë edhe në Shqipëri. Action Cam ose si mund të quhet në shqip kamera aksioni/sportive janë shumë në modë midis rinisë. Bëhet fjalë për kamera me dimensione të vogla që mund të vendosen pa […]

samsung galaxy J7 plus-foto2
Celulare Lajmet e fundit

Samsung prezanton Galaxy J7 Plus

Thashethemet dhe detajet që dolën në ditët e fundit i kanë lënë pak imagjinatës, por tani kjo është me të vërtetë zyrtare. Samsung ka njoftuar Galaxy J7 Plus, smartphone i ri bërë tërësisht nga metali me kamera të dyfishtë pasme, mbështetur Bixby dhe Super AMOLED ekran 5.5″ me rezolucion Full HD. Samsung Galaxy J7 Plus […]