samsung galaxy J7 plus-foto2
Celulare Lajmet e fundit

Samsung prezanton Galaxy J7 Plus

Thashethemet dhe detajet që dolën në ditët e fundit i kanë lënë pak imagjinatës, por tani kjo është me të vërtetë zyrtare. Samsung ka njoftuar Galaxy J7 Plus, smartphone i ri bërë tërësisht nga metali me kamera të dyfishtë pasme, mbështetur Bixby dhe Super AMOLED ekran 5.5″ me rezolucion Full HD. Samsung Galaxy J7 Plus […]