OnePlus 5-data-treg-spektakel
Celulare Lajmet e fundit

OnePlus 5: konfirmohet data e prezantimit

Lajmi duket të jetë konfirmuar nga Weibo në këto orë dhe konfirmon pothuajse çdo gjë që kemi thënë deri tani. Konferenca e prezantimit të OnePlus 5  do të mbahet më 15 qershor. [ms_button style=”dark” link=”https://ose.al/lajmet-e-fundit/oneplus-5-karakteristikat-cmimi/” size=”medium” shape=”rounded” shadow=”no” block=”no” target=”_blank” gradient=”no” color=”” text_color=”#ffffff” icon=”fa-search” icon_animation_type=”” border_width=”5″ class=”” id=””]OnePlus 5: karakteristikat dhe çmimi[/ms_button] Konferenca do të mbahet […]