mate 10 disa karakteristika
Lajmet e fundit

[update] HUAWEI MATE 10 disa karakteristika zyrtare me ne fund!

[ms_countdowns type=”circle” nowtime=”1504871181″ endtime=”2017-10-16 08:00″ day_field_text=”Days” hours_field_text=”Hours” minutes_field_text=”Minutes” seconds_field_text=”Seconds” fontcolor=”” backgroundcolor=”” google_fonts=”” class=”” id=”” circle_type_day_color=”#1abc9c” circle_type_hours_color=”#2980b9″ circle_type_minutes_color=”#8e44ad” circle_type_seconds_color=”#f39c12″] Te rejat e fundit nga Huawei Mate 10 disa karakteristika zyrtare me te vertete fantastike!😍 Ekrani: QHD+ me raport 18:9 Procesori: Kirin 970 RAM: 6 GB ROM: 64/128 GB Bateria: 4000 mAh Fotokamera: Dual Camera 12 MP […]

dy foto huawei mate 10
Lajmet e fundit

Dy foto HUAWEI MATE 10 [origjinale] te nxjerra nga nje hacker • ose.al

[ms_countdowns type=”circle” nowtime=”1504871181″ endtime=”2017-10-16 08:00″ day_field_text=”Days” hours_field_text=”Hours” minutes_field_text=”Minutes” seconds_field_text=”Seconds” fontcolor=”” backgroundcolor=”” google_fonts=”” class=”” id=”” circle_type_day_color=”#1abc9c” circle_type_hours_color=”#2980b9″ circle_type_minutes_color=”#8e44ad” circle_type_seconds_color=”#f39c12″] CEO i Huawei, Mister Richard Yu deklaroi “Ju premtoj qe Mate 10 do te vleje te gjithe pritjen dhe durimin e fansave” Nderkohe, nje hacker jo shume i njohur ka arritur te nxjerre ne internet dy foto […]