bateria e celularit-foto
Guida

Bateria e celularit – ja çfarë duhet të dini patjetër [Guida në 🇦🇱]

Ndoshta një nga problemet me të cilat ballafaqohet shumica prej nesh sot në botën e celularëve është bateria e celularit. Përkundër shumë përparimeve në teknologji që kanë sjellë sistemet e dyfishtë të kamerave, korniza më të vogla, si dhe për integrimin e pajisjeve të inteligjencës artificiale, industria që nuk është zhvilluar mjaftueshëm është ajo e […]

doogee
Celulare

Super telefoni 300$ i Doogee me 99% ekran😍😍

Ndërkohë që Essential , Apple dhe kompani të tjera  janë munduar duke përdorur shiritat e zinj (notch) për të minimalizuar anësoret. E ndërsa Samsung është munduar ti bëjë anësoret minimale duke zgjatur telefonat. Kompania Doogee  duket  se është treguar më inovativja.  Super telefoni i Doogee i quajtur Doogee Mix 4 vjen me një ekran që rrëshqet poshtë për […]

7s enjoy
Celulare Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Huawei P Smart: 5.65″ FHD+ me Android 8, çmim fantastik 😍

Huawei ka njoftuar zyrtarisht Huawei P Smart, smartphone i ri që në Azi doli me emrin Enjoy 7S. Konfirmohen të gjitha specifikimet zyrtare teknike të pajisjes të pajisur me një ekran 5.65″ me FHD+ në formatin FULLVIEW 18:9. Brënda gjejmë SOC Kirin 659, 3GB RAM, 32GB memorie të brendshme Expandable nëpërmjet slot microSD, kamera dyfishtë […]