Top Apps Qershor 2017
App

Top Apps Qershor 2017: aplikacionet e reja me interesante iOS & Android | ose.al

Top Apps Qershor 2017 : Ne rubriken e aplikacioneve,  ose.al perzgjedh per ju aplikacionet falas (me disa perjashtime) me interesante te muajit. Per ju me poshte Top Apps Qershor 2017, hidhini nje sy, mund te kete aplikacione qe do t’ju duheshin gjate aktiviteteve te perditshme: Top Apps per iOS  1 – Halide: Aplikacion mjaft i bukur i tipit “kamera app”. Mundeson rritjen e […]

android O-versioni-i-ri
Lajmet e fundit

Android O – gati versioni 8.0

Android O ka marrë tashmë formën me prezantimin e disa javë më parë dhe detajet e para konkrete në lidhje me ndryshimet e ardhshme. Shumë pak është thënë në lidhje me numrin e lëshimit që do të ndjekë  version aktual 7.1.2 Nougat. Në Google ekziston padyshim një heshtje e rreptë por testet e para të brendshme të […]