Kodi IMEI
Lajmet e fundit

Kodi IMEI: celulari juaj është origjinal apo fallco

Kodi IMEI: Celulari është kthyer në pajisjen më të përdorur në të gjithë botën. Sot shumë përdorures kanë të paktën 1 ose më shumë celularë. Ai është kthyer në një mjet të domosdoshëm, gati të pazëvendësueshëm në përditëshmërinë tonë. Celularin e njohim ndryshe edhe me emrin “Smartphone” (telefon inteligjent) falë shumë veprimeve që kryen për […]

Doogee S90-Modules-900x532
Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Doogee S90 – njihuni me përbindëshin

Doogee S90, smartphoni modular që Doogee do të sjellë në treg SOT. Fillimisht vjen me 4 module që përfshijnë Modulin e Fuqisë, Modulin e Lojërave, Modulin e Kamerës së Vëzhgimit të Natës dhe Modulin e Dialogut Dixhital (walkie-talkie). Përdoruesit mund të ndryshojnë modulet e ndryshme të celularit në mënyrë që të përmirësojnë funksionin ose performancën […]

celulari me fotokameren me te mire-foto
Celulare Lajmet e fundit

[MARS 2019] Celulari me fotokameren me te mire? Fiton….

Ndryshon rënditja mujore se kush është celulari me fotokameren me te mire ne tregun nderkombetar. Me futjen ne treg edhe te celulareve te rinj, ndryshon renditja ne dhjetë vëndet e para. Më poshtë dhe klasifikimi i ri dhe vëndin e 3° që morri Galaxy S10 Plus me pikë të barabarta me Samsung Huawei P20 Pro. […]

Samsung Galaxy S10 Plus foto render
Celulare Lajmet e fundit

Çdo gjë që duhet te dini mbi Samsung Galaxy S10+ dhe vëllezërit më të vegjël

Eksperiencë e re e telefonave smart premium për të festuar 10 vjet inovacione të Galaxy me serine S10 Samsung Electronics Co. prezantoi dje linjën e re premium të telefonave smart: Galaxy S10 . Me tre pajisje unike, linja Galaxy S 10 është projektuar për të përmbushur nevojat e veçanta të tregut të sotshëm të telefonave celularë  në […]

sa kushton Nokia 210 foto
Celulare Lajmet e fundit

Sa kushton Nokia 210 [ZYRTARE]

Duke vazhduar vendosmërinë e saj për të vendosur telefona të shpejt dhe te lire Android në duart e sa me shumë personave, HMD Global, pervec celulari premiumin Nokia 9 PureView ka nisur një seri smartphonesh duke përfshirë Nokia 1 plus, Nokia 4.2 dhe Nokia. Ndërsa këto pajisje duhet të dalin akoma ne treg, Nokia lëshoi […]