celulari me i mire ne treg votoni
Recensione

Sondazh: Votoni celularin me te mire ne treg?

Kush eshte celulari me i mire ne treg per kategorine mbi €500? Votoni!

Shtepia e teknologjise fton te gjithe per te zgjedhur se cili eshte celulari me i mire ne tregun nderkombetar. Ne kete sondazh kemi vendosur vetem celularet qe kushtojne me shume se €500.

  • Mund te zgjidhni vetem nje model
  • Fituesi i sondazhit do zbulohet me date 31 Dhjetor
[socialpoll id=”2479191″]

Kush eshte celulari me i mire ne treg per kategorine €200-500? Votoni!

Shtepia e teknologjise fton te gjithe per te zgjedhur se cili eshte celulari me fantastik ne tregun nderkombetar. Ne kete sondazh kemi vendosur vetem celularet qe kushtojne nga €200 deri €500.

  • Mund te zgjidhni vetem nje model
  • Fituesi i sondazhit do zbulohet me date 31 Dhjetor
[socialpoll id=”2479273″]

Kush eshte celulari me i mire ne treg per kategorine nen €200? Votoni!

Shtepia e teknologjise fton te gjithe per te zgjedhur se cili eshte celulari me raportin me te mire cmim/performance ne tregun nderkombetar. Ne kete sondazh kemi vendosur vetem celularet qe kushtojne me pak se €200.

  • Mund te zgjidhni vetem nje model
  • Fituesi i sondazhit do zbulohet me date 31 Dhjetor
[socialpoll id=”2479277″]
Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.