E shtunë, Shkurt 23, 2019
 1. Home
 2. Produktet
 3. Celulare
 4. Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8
€829.00 €399.00
You Save: €430.00 (52%)
Brand: Samsung
Category: Celulare

 • Ekrani
  5.8"

 • Fotokamera
  12MP

 • CPU
  4GB RAM

 • Bateria
  3000 mAh

 • Memoria
  64 GB GB + Micro SD

 • Sistemi Operativ
  Android (7.0)

Vleresimi jonë:

Vleresimi jonë është rezultat i testeve nga ekspertët e ose.al!

8.8 4.4 1
 • Shpejtesia 9 / 10
 • Design 10 / 10
 • Fotokamera 8 / 10
 • Cmimi/kualitet 8 / 10

Samsung Galaxy S8

*** ose.al nuk ben shitjen e Samsung Galaxy S8. Cmimi qe shikoni eshte i partnereve tane. Produkti mund te kete cmim te ndryshem ne varesi te kohes se kaluar nga dalja e tij ne treg, te ofertave apo te subjektit qe kryen shitjen ***

Mos harroni të na ndiqni edhe në:
20

Samsung Galaxy S8 - Skeda teknike

Rrjeti

 • Rrjeti 4G
  LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 17(700), 20(800), 28(700)
 • Rrjeti 3G
  HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100
 • Rrjeti 2G
  GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
 • Shpejtesia
  HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (3CA) Cat16 1024/150 Mbps
 • GPRS
 • Edge

Dalja ne treg

 • Data
  21/04/2017

Hardware

 • Përmasat
  148.9 x 68.1 x 8 mm
 • Pesha
  155 g
 • SIM
  Nano-SIM
 • Fingerprint
 • Materiali
  Xham + Alumin
 • Rezistent nga uji / pluhuri
 • 3/3.5 mm jack
 • Sensore
  sensor njohje irisi (syri), shenje gishtash, matës nxitimi, xhiroskop, busull, barometer, afersi, rrahje zemre, SpO2
 • Dual Sim

Ekrani

 • Rizolucion
  1440 x 2960 pixels
 • Përmasat
  5.8''
 • Tipi
  Super AMOLED
 • Mbrojtja
  Corning Gorilla Glass 5 + ekran i perkulur

Platforma

 • Sistemi Operativ
  Android OS, v7.0 (Nougat)
 • Çipset
  Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835 - Modeli USA
  Exynos 8895 Octa
 • CPU
  Octa-core (4x2.35 GHz Kryo & 4x1.9 GHz Kryo)-Modeli USA
  Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.7 GHz)
 • RAM
  4 GB

Memoria

 • Memoria
  64 GB
 • Memoria SD
 • Kapaciteti memories SD
  deri ne 256 GB (hapesire e dedikuar per modelin single Sim)
  deri ne 256 GB (hapesira e njerit SIm per modelin dual Sim)

Fotokamera

 • Fotokamera Kryesore
  12 MP, f/1.7, 26mm, phase detection autofocus, OIS, LED flash
 • Fotokamera Selfie
  8 MP, f/1.7, autofocus, dual video call, Auto HDR
 • Video
  [email protected], [email protected], HDR, dual-video rec.
 • Karakteristika
  sensor 1/2.5'', 1.4 µm permasat e pixel, tag gjeografik, video 4K ne simultane dhe rregjistrim imazhi 9MP, touch focus, njohje e fytyres dhe buzeqeshjes, auto HDR, panorama

Bateria

 • Bateria
  3000 mAh
 • E levizshme
 • Kohezgjatja
  perdorim intensiv - deri ne 11h
  perdorim normal - deri ne 15h
 • Rikarikim i shpejte
 • Tipi / Kohezgjatja
  Fast Charging

Nderlidhja

 • WLAN
  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
 • Bluetooth
  v5.0, A2DP, LE, aptX
 • GPS
  Po, me A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO
 • NFC
  Po
 • Radio
  Jo
 • USB
  v3.1, Type-C 1.0
 • Browser
  HTML5
 • Java
  Jo
 • Mesazhe
  SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM

Ngjyra

 • Ngjyra
  i Zi, Ari, Argjend, Blu, Gri

Samsung Galaxy S8 - Komente

 • Be the first to add a Review

  Please post a user review only if you have / had this product.

 • Rate this Product

 • 8
 • 8
 • 8
 • 9
 • 6 / 10 based on your selection

Samsung Galaxy S8 - Oferta online

Samsung Galaxy S8 - Oferta Amazon

[360 width=”100%” height=”400px” src=”yofla360/samsung_galaxy_s8_black_sky”]

Mos harroni të na ndiqni edhe në:
20

Samsung Galaxy S8 - Foto

Mos harroni të na ndiqni edhe në:
20

Ju pëlqeu artikulli? Na ndiqni në social!