1. Home
 2. Produktet
 3. Tablet
 4. Apple iPad 9.7

Apple iPad 9.7

Apple iPad 9.7
€500.00
Brand: Apple
Category: Tablet

 • Ekrani
  9.7"

 • Fotokamera
  8 MP

 • CPU
  2 GB RAM

 • Bateria
  8827 mAh

 • Memoria
  32/128 GB

 • Sistemi Operativ
  iOS (10.x)

Vleresimi jonë:

Vleresimi jonë është rezultat i testeve nga ekspertët e ose.al!

6.5 3.3 1
 • Shpejtesia 6 / 10
 • Design 9 / 10
 • Fotokamera 7 / 10
 • Cmimi/kualitet 4 / 10

Apple iPad 9.7

*** ose.al nuk ben shitjen e Apple iPad 9.7. Cmimi qe shikoni eshte thjesht indikativ. Produkti mund te kete cmim te ndryshem ne varesi te kohes se kaluar nga dalja e tij ne treg, te ofertave apo te subjektit qe kryen shitjen ***

Apple iPad 9.7 - Skeda teknike

Rrjeti

 • Rrjeti 4G
  LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 12(700), 13(700), 17(700), 18(800), 19(800), 20(800), 25(1900), 26(850), 28(700), 29(700), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500)
 • Rrjeti 3G
  HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100
 • Rrjeti 2G
  GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 CDMA 800 / 1900
 • Shpejtesia
  HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A Cat4 150/50 Mbps, EV-DO Rev.A 3.1 Mbps
 • GPRS
 • Edge

Dalja ne treg

 • Data
  24/03/2017

Hardware

 • Përmasat
  240 x 169.5 x 7.5 mm
 • Pesha
  478 g
 • SIM
  Nano-SIM + e-SIM (electronic SIM)
 • Fingerprint
 • Materiali
  Alumin
 • Rezistent nga uji / pluhuri
 • 3/3.5 mm jack
 • Sensore
  shenje gishtash, matës nxitimi, xhiroskop, busull, barometer
 • Dual Sim

Ekrani

 • Rizolucion
  1536 x 2048 pixels
 • Përmasat
  9.7''
 • Tipi
  LED-backlit IPS LCD
 • Mbrojtja
  Rezisteng nga gervishtjet dhe oleofobik

Platforma

 • Sistemi Operativ
  iOS 10.3
 • Çipset
  Apple A9
 • CPU
  Dual-core 1.84 GHz (Twister)
 • RAM
  2 GB

Memoria

 • Memoria
  32/128 GB,
 • Memoria SD
 • Kapaciteti memories SD
  -

Fotokamera

 • Fotokamera Kryesore
  8 MP, f/2.4, 31mm, autofokus
 • Fotokamera Selfie
  1.2 MP, f/2.2, 31mm, [email protected], facetime
 • Video
  [email protected], [email protected], HDR, stereo sound rekorder.
 • Karakteristika
  1.12µm permasat pixel, tag gjeografik, touch focus, njohje e fytyres dhe buzeqeshjes, HDR, panorama

Bateria

 • Bateria
  7340 mAh
 • E levizshme
 • Kohezgjatja
  perdorim intensiv - deri ne 11h
  perdorim normal - deri ne 15h
 • Rikarikim i shpejte
 • Tipi / Kohezgjatja
  -

Nderlidhja

 • WLAN
  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot
 • Bluetooth
  v4.2, A2DP, EDR, LE
 • GPS
  Po, me A-GPS, GLONASS
 • NFC
  Jo
 • Radio
  Jo
 • USB
  v2.0
 • Browser
  HTML5
 • Java
  Jo
 • Mesazhe
  iMessage, Email, Push Email, IM

Ngjyra

 • Ngjyra
  Gri, Ari, Argjendi

Apple iPad 9.7 - Komente

 • Be the first to add a Review

  Please post a user review only if you have / had this product.

 • Rate this Product

 • 8
 • 8
 • 8
 • 9
 • 6 / 10 based on your selection

Apple iPad 9.7 - Foto

Më shumë produkte nga: Apple