telefona ne shitje online shqiperi aliexpress (1)
Oferta Online

Telefona ne shitje 📱 Mos humbisni keto oferta ⚠️

Jeni duke kerkuar per telefona ne shitje? Po kerkoni celular me cmim te ulet? Po pyesni se sa kushton Samsungu i fundit? Ja ofertat me te mira 🎉🎉 qe mund te gjeni online. Ky artikull do perditesohet gjithmone me ofertat me te fundit keshtu qe ju keshillojme ta ruani dhe a vizitoni here pas here 👍💪

Telefona ne shitje – Oukitel C16 (Oferte -44%)

 • OUKITEL C16 Pro
 • Ekran 5.71”
 • Android 9.0
 • 19:9 Waterdrop Screen
 • Procesor MT6761P Quad
 • 3GB RAM
 • 32GB ROM
 • Smartphone 4G LTE
 • Cmimi Origjinal: 130$
 • Cmimi ne oferte: 73.15$

telefona ne shitje online shqiperi celular

Celular ne shitje – Oukitel C12 (Oferte -38%)

Oukitel C12 foto shqiperi

 • Oukitel C12
 • Face ID
 • 6.18 Inch
 • Ekran U-notch
 • Android 8.1
 • 2GB RAM
 • 16GB ROM
 • MT6580
 • 3300mAh
 • 8MP+2MP Camera Smartphone
 • Cmimi Origjinal: 105$
 • Cmimi ne oferte: 65.83$

telefona ne shitje online shqiperi celular

Celular ne oferte – Xiaomi Mi A3 (Oferte -36%)

 • Global Version Xiaomi Mi A3
 • Smartphone 4GB RAM
 • 64GB ROM
 • 32MP
 • Android One
 • Snapdragon 665
 • 48MP
 • 4030mAh
 • Ekrani 6.09″ In-Screen Fingerprint
 • Cmimi fillestar: 279.99$
 • Cmimi ne oferte: 178.56$

telefona ne shitje online shqiperi celular

Telefona ne oferte – Umidigi A5 Pro (Oferte -35%)

 • UMIDIGI A5 PRO
 • Android 9.0
 • 16MP Triple Camera
 • Octa Core
 • Ekrani 6.3′ FHD + Waterdrop
 • Bateria 4150mAh
 • 4GB RAM
 • 32GB ROM
 • 4G Mobile Phone
 • Cmimi Origjinal: 160$
 • Cmimi ne oferte: 104.49$

telefona ne shitje online shqiperi celular

Telefona ne shitje – Oukitel C12 PRO (Oferte -37%)

 • Oukitel C12 Pro
 • Face ID
 • 6.18Inch
 • Ekrani U-notch
 • Android 8.1
 • 2GB RAM
 • 16GB ROM
 • MT6739
 • Bateria 3300mAh
 • Fotokamera 8MP+5MP
 • 4G Smartphone
 • Cmimi Origjinal: 104.49$
 • Cmimi ne oferte: 65.83$

telefona ne shitje online shqiperi celular

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.