Oferta online nga AliExpress ne Shqiperi (1)
Oferta Online

Oferta online nga AliExpress ne Shqiperi

Shtepia e Teknologjise do sjelle per ju listen me oferta online nga AliExpress ne Shqiperi 🇦🇱. Ofertat jane te limituara ne kohe keshtu qe duhet te nxitoni dhe perfitoni sa me shpejt. Me poshte ju paraqesim me 3 ofertat e para qe mund te perfitoni.

SUPEROFERTE – Kufje Bluetooth me kuti karikuese

Nese jeni duke kerkuar kufje te reja sportive atehere ky eshte momenti i duhur. Bateria do ju zgjasi aq shume saqe do harroni gjithmone ta karikoni, dhe me fast charge per vetem 1 ore do keni nje karikim te plote.

 

AliExpress.com – Bluetooth Earphones

SUPEROFERTE – Celulari me i mire poshtë 100€

UMIDIGI A5 Pro tani është një realitet dhe është telefoni më i mirë me kamera me aparat të trefishtë në rangun e çmimeve. Që nga fillimi, prodhuesi kinez ka ofruar telefona të shkëlqyer me cilësi të mirë të kamerës, si dhe bateri të mëdha me një çmim shumë të volitshëm dhe me këtë strategji bëjnë që markat e tjera kineze si Xiaomi dhe Huawei duken më të shtrenjta. Pra, UMIDIGI A5 Pro do të fillojë me çmimin e pabesueshëm me pak se $100. UMIDIGI do të bashkohet me Aliexpress për të festuar një festival dy-ditor të UMIDIGI Fan me çmime edhe më të çmendura, grumbuj aktivitetesh dhe dhurata fantastike. Duke shfrytëzuar edhe 6$ falas, çmimi final do ulet akoma… Kliko tek butoni i meposhtem per te pare cmimin dhe per tu habitur… Kurseni me shume se 60$

UMIDIGI-A5-PRO

Oferta online nga AliExpress – Amazfit

Amazfit Bip përmban një kohë shumë të gjatë gatishmërie, 45 ditë. Me rezistencën ndaj ujit IP68, ky version Amazfit smart watch pace lite mund të përdoret në shumë raste. Ka nje ekran 1.28 inç capacitive touch, me rezolucion HD 176 x 176 pixel. GPS + Glonass: Mund të shënojë me saktësi lëvizjen tuaj të përditshme, kilometrazhin, lartësinë, frekuencën e ritmit, dhe të dhënat tjera sportive të sportit, t’ju ndihmojë të analizoni dhe të përmirësoni nivelin tuaj të sportit. Kompatibil me: pajisjet që mbështesin Bluetooth 4.0 dhe Android 4.4 ose iOS 8.0 ose më lart.

Xiaomi Amazfit Bip Smart Watch [English Version] – 45 Dite bateri

Oferta online – USB e personalizuar

Nese kerkoni nje aksesore origjinal per klientet tuaj, nje USB origjinale me logon tuaj do ti mahnisi. Mjafton te dergoni logon tuaj dhe te zgjidhni madhesine e memories, dhe puna juaj ka mbaruar. Permasat jane nga me te ndryshmet duke filluar nga 4GB dhe duke mbaruar tek 128 GB. USB eshte shume e bukur dhe metali i jep shume klas. Ky eshte nje nga artikujt me te shitur ne AliExpress dhe ka komentet me te mira. Trasporti per ne Shqiperi eshte falas. Mund te zgjidhni nje tre ngjyrat: Gri, Bardhe ose e verdhe Ari.

Kliko ketu: Usb flash drive 3.0 nga 128GB 64GB 32GB 16GB 8GB 4GB me LOGO FALAS

Kapaciteti real i çdo USB ndryshon si gjithmone. Per informacion te sakte shikoni tabelen e meposhtme:

  • 4 GB = afersisht 3,75 GB-3,9 GB
  • 8 GB = afersisht 7,4 GB-7,85 GB
  • 16 GB = afersisht 14,2 GB-15,8 GB
  • 32 GB = afersisht 28,2 GB-30 GB
  • 64 GB = afersisht 58 GB-60 GB
  • 128 GB = afersisht 110 GB-120 GB

Kliko ketu: Usb flash drive 3.0 nga 128GB 64GB 32GB 16GB 8GB 4GB me LOGO FALAS

Oferta online nga AliExpress – MousePad

Nese deshironi te realizoni nje dhurate origjinale per nje fans te cmendur te kompjuterit, nje mousepad origjinal do ta leje me goje hapur. Mjafton te dergoni nje fotografi dhe te zgjidhni madhesine e duhur, dhe puna juaj ka mbaruar. Permasat jane nga me te ndryshmet duke filluar nga 600x300mm dhe tek me e madhja prej 1400x700mm. Trashesia e mousepad eshte gjithmone 2mm. Ky eshte nje nga artikujt DIY (do it yourself) me te shitura ne AliExpress dhe ka komentet me te mira.

Klikoni ketu per te ikur direkt tek oferta online nga AliExpress.

oferta online nga aliexpress shqiperi mousepad

 

Oferta online nga AliExpress – Powerbank

Baseus eshte nje nga markat me te njohura ne Bote persa i perket aksesoreve mbi celularet. Ne sot sjellim, ne menyre ekskluzive per ju, oferten e nje powerbank per celulare prej 10.000mAh. Aksesori mund te blihet ne tre ngjyra te ndryshme: te bardhe, te zi dhe te kuqe. Ka dy porta USB per karikim te shpejte dhe USB port C per celularet android te fundit. Nje ekran LCD ju tregon edhe perqindjen e mbetur te baterise ne menyre qe te jeni gjithmone ne dijeni me baterine e mbetur.

Klikoni ketu per te ikur direkt tek oferta online nga AliExpress.

oferta online nga aliexpress shqiperi powerbank

Oferta online nga AliExpress – Car USB Charger

Karikimi i celularit gjate udhetimit me makine eshte nje nga pikat me te rrezikshme per te prishur baterine e celularit tuaj. Karikimi me ushqyes jo konform me ligjin dhe direktivat CE mund te prishe shume shpejt baterine e celularit tuaj. Prandaj ju keshillojme nje nga aksesoret me te shitur ne websitin AliExpress. Behet fjale per nje karikues me dy porta USB te markes Olaf me teknologjine Qualcomm Quick Charge 3.0 ne menyre qe te karikoje me shpejtesi te larte cdo celular. Mund te arrije deri ne 12V dhe me 1.6A.

Klikoni ketu per te ikur direkt tek oferta online nga AliExpress.

oferta online nga aliexpress shqiperi car usb charger

Copyright Shtepia e Teknologjise

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.