Oferta nga AliExpress per ne Shqiperi tech
Oferta Online

Oferta nga AliExpress per ne Shqiperi

Ja nje lajm fantastik nese jeni duke kerkuar oferta nga AliExpress ne internet. Shërbimi i shitjes me pakicë kinez në pronësi të Grupit Alibaba ka një reputacion për arritjen e shitjeve të mahnitshme promovuese dhe ofrimin e marrëveshjeve të padiskutueshme herë pas here. AliExpress lansoi se fundmi ofertat Super Tech edhe per tregun Shqiptar, duke u ofruar përdoruesve të saj besnikë ulje spektakolare deri në 50 për qind.

Ajo që ju duhet të bëni është që të vizitoni faqen e promovimit duke ndjekur këtë link pa humbur kohë.

 

Faqja e promovimit përmban një gamë të gjerë produktesh të skontuara që janë ndarë në kategori të ndryshme për të përshpejtuar procesin e kërkimit. Shumë për kënaqësinë e blerësve të ndërgjegjshëm për fitnes, të cilët dëshirojnë të mbajnë gjurmët e shëndetit të tyre, AliExpress po nxjerr ulje të mëdha në pajisje të ndryshme palestër.

Oferta nga AliExpress – Tripod

Nje nga aksesoret me te shitur te momentit. Tripod per celularin ose fotokameren tuaj profesionale ne menyre qe tte realizoni fotografi perfekte gjate pushimeve tuaja. Funsnap eshte marka me e mire e momentit dhe oferta e meposhtme eshte thjesht spektakolare!

Funsnap Tripods per celulare dhe kamera – FANTASTIKE!

Oferte nga AliExpress – Hard Disk per kompjuterin

Nese jeni duke kerkuar nje Hard Disk per te ruajtur fotografit, filmat apo informacionet tuaja qe keni ne kompjuter atehere mos humbisni kete super oferte nga Aliexpress. Me vetem 2800L mund te merrni nje HardDisk prej 1TB memorie. Cfare prisni akoma??

Mini Hard Disk me 500GB 1TB 2TB HDD 2.5inch

Oferta nga AliExpress – Sport Tracker

Me fjalë të tjera, tani mund të merrni duart tuaja me lakmi të teknologjisë në Xiaomi Amazfit Bip, Amazfit Verge Lite, Mi Band 4, Amazfit Stratos 2 smartwatches pa zbrazur xhepin tuaj. Për shembull, Mi Band 4 i zbuluar së fundmi zakonisht shitet për 39.99 $ – 54.65 dollarë, por tani mund ta blesh për vetëm 29.19 dollarë – 39.89 dollarë nga faqja e promovimit.

Ajo që ju duhet të bëni është që të vizitoni faqen e promovimit duke ndjekur këtë link pa humbur kohë.

 

Oferta nga AliExpress – Celulare

Gjithashtu, dashamirësit e smartfonit mund të blejnë aparate të nivelit të lartë si p.sh. celularët Xiomi Mi 9T, Redmi K20, Mi 9 dhe Xiaomi Mi 8 Lite për çmime unbeatable.

Për shembull, modeli 6GB RAM + 128GB ROM Xiaomi Mi 9T normalisht do t’ju kushtoj $ 548.37 – $ 583.99, por aktualisht është në dispozicion vetëm për $ 323.54 – $ 344.55.

Për më tepër, përdoruesit e rinj mund të përfitojnë nga kuponja e Përdoruesit të ri prej $ 3 dhe të kursejnë më shumë para. Përveç kësaj, ka shumë kupona të tjera që ju mund të aplikoni gjatë procesit të blerjes dhe të merrni më shumë zbritje.

Oferta nga AliExpress – Elektronika

Të vendosura nën seksionin e elektronikës të konsumit, aparatet e konsumit me çmim të lartë janë rritur për shitje me çmime të reduktuara. Në mënyrë të ngjashme, AliExpress u jep përdoruesve të tij besnikë një shans për të blerë artikuj kompjuterikë dhe të sigurisë lidhur me çmime spektakolare, nën kategorinë Kompjutera dhe Siguri.

Aksesorët e makinave si Car Power 12 V / 24 V , Xgody 7 Inch Car Navigator GPS etj janë aktualisht në dispozicion për në rubrikën Electronics Electronics.

 

Për të përfituar plotësisht nga zbritjet, e gjithë ajo që ju duhet të bëni është që të vizitoni faqen e promovimit duke ndjekur këtë link pa humbur kohë.

 

©ose.al – Shtepia e Teknologjise

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.