oferta ne tirane foto cover
Oferta Online

[EKSKLUZIVE] Oferta ne Tirane – Nxitoni dhe mos i humbisni

Pershendetje fansa te Shtepise te Teknologjise. Jeni duke kerkuar oferta marramendese? Jeni gjithmone ne kerkim te ofertave te fundit ne menyre qe te kurseni dicka? Pa asnje problem! Ju prezantojme me 5 Oferta ne Tirane 😍😍. Nepermjet ketij artikulli do ju mbajme gjithmone te ditur me ofertat me te mira ne kryeqytet.

iPhone X - 64GB nga TechTronic 😍

dual sim apple

iPhone X është i pajisur me një dizajn revolucionar me një ekran të shkëlqyeshëm, karikim wireless dhe një kamera të pashembullt më të avancuar me dyfishimin e stabilizimit të imazhit. iPhone X ka një dizajn të shkëlqyeshëm tërësisht në xham dhe çelik me një ekran të mrekullueshëm Super Retina nga 5,8″, chip A11 Bionic që lejon aftësi të jashtëzakonshme të mësimit automatik, paisje wireless e Face ID, një sistem i ri dhe i sigurt për të çliruar iPhone tuaj, të identifikojë dhe të paguajë. Celularin mund ta bleni tek TechTronic Albania. Mesoni me shume mbi dyqanin nr.1 ne Tirane per celulare Samsung dhe iPhone duke klikuar tek butoni i meposhtem!

 

Monitor HP 27XQ nga Gjergji Kompjuter 😍

hp monitor 27xq

Monitoret e lojrave në desktop po njihen gjithmone e me shume në Shqiperi. Ndërsa kërkesa për produkte dhe pajisje të teknologjisë së lartë të informatikës rritet, Gjergji Kompjuter ka filluar me kohe furnizimin e këtyre pajisjeve edhe per Shqiperine. HP ka nxjerre ne treg një monitor lojërash 4K që quhet HP 27 XQ. Është një monitor i lojrave Quad HD me një ritëm të rifreskimit (refresh rate) prej 144 Hz. Artikullin mund ta bleni tek Gjergji Kompjuter. Mesoni me shume mbi dyqanin nr.1 ne Tirane per PC / Monitor dhe gaming duke klikuar tek butoni i meposhtem!

 

iPhone Xr - 256GB nga TechTronic 😍

iphone xr oferta ne tirane

Phone XR është një smartphone i projektuar dhe prodhuar nga Apple, Inc. Është brezi i dymbëdhjetë i iPhone. Telefoni ka një ekran LCD “Liquid Retina” prej 6.1 inç, i cili Apple pretendon se është “më i përparuari dhe ka ngjyrat me te sakta në industri”. Celularin mund ta bleni tek TechTronic Albania. Mesoni me shume mbi dyqanin nr.1 ne Tirane per celulare Samsung dhe iPhone duke klikuar tek butoni i meposhtem!

 

Monitor Omen X 35 Curved nga Gjergji Kompjuter 😍

Monitor Omen X 35 Curved nga Gjergji Kompjuter

Monitori HP Omen X 35 të terheq syrin me shume se çdo monitor tjeter. Ka një grup karakteristikash që përfshijnë Nvidia G-Sync dhe një rezolucion 3,440 x 1,440. Cilësia e imazhit është gjithashtu e shkëlqyeshme, me rezultate të qëndrueshme në të gjithë testet. Është pak i shtrenjtë, por nuk do gjeni gjekundi cilësi të tille të imazhit së bashku me disa veçori më të mira. Artikullin mund ta bleni tek Gjergji Kompjuter. Mesoni me shume mbi dyqanin nr.1 ne Tirane per PC / Monitor dhe gaming duke klikuar tek butoni i meposhtem!

 

iPhone 8 Plus - 64GB nga TechTronic 😍

iPhone 8 Plus skeda teknike e plote tre

IPhone 8 Plus është gjithashtu smartphone i gjeneratës së parë i projektuar për AR: kamerat janë kalibruar posaçërisht, ka sensorë të rinj të dedikuar; madje edhe të gjithë procesorët kryesorë të SoA Apple A11 Bionic, CPU, GPU dhe ISP, janë hartuar me AR në mendje. Dhe këtu është arsyeja kryesore për praninë e qelqit prapa: mbështetja, më në fund, për karikimin wireless duke përdorur standardin Qi.

Celularin mund ta bleni tek TechTronic Albania. Mesoni me shume mbi dyqanin nr.1 ne Tirane per celulare Samsung dhe iPhone duke klikuar tek butoni i meposhtem!

Per cdo pyetje dhe informacione mbi keto artikuj, ose nese deshironi oferta te dedikuar mund te na kontaktoni pa asnje problem. Artikulli do perditesohet cdo jave me oferta te reja!

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.