galaxy note 8 nje
Lajmet e fundit

ZYRTARE: Samsung nxjerr daten e prezantimit GALAXY NOTE 8 • ose.al

Galazy Note 8 zyrtarizohet prezantimi:

Samsung sapo ka zyrtarizuar daten e prezantimit te Samsung Galaxy Note 8.🎊🎉🎊🎈🎇 Kompania koreane ka shperndare ftesat e para per eventin e shumepritur qe do te mbahet ne New York. Kartolina e fteses permban imazhin zyrtar te eventit. Ajo perbehet nga dy kornizat e holla te pjeses se siperme dhe te poshtme te Galaxy Note 8. Ky fakt mund te shihet si shenja e pare e prezantimit te Note 8 me nje ekran “Infinity Display😍” te raportit 2:1

 

Prezantimi zyrtar: 23 Gusht 2017 🗓

galaxy note 8

Per tu theksuar se performanca e shitjes se Galaxy S8 dhe Galaxy S8+ ka qene shume pozitive. Samsung ka rritur ndjeshem fitimet. Pritet qe dhe Galaxy Note 8 te jete gjithashtu shume i suksesshem. Shpresa e Samsung eshte qe performanca ne shitje te mos ndikohet nga fati i keq i celulareve Galaxy Note 7.

Samsung Galaxy Note 8 pritet qe te kete pak a shume te njejtat karakteristika teknike te Galaxy S8 dhe Galaxy S8+ (kliko ketu). Procesori do te jete nje SnapDragon 835 ose nje Exynos 8895 CPU me 4 GB RAM dhe nje trup rrezistent nga uji dhe pluhurat.

Risia me e madhe mendohet se do jete fotokamera e tipit “Dual Camera“. Por ky fakt nuk eshte i konfirmuar. Ka dyshime qe Samsung do deshironte te ruante kete perditesim per smartphonin Galaxy S9.

[ms_countdowns type=”circle” nowtime=”1500644430″ endtime=”2017-08-23 10:00″ day_field_text=”Days” hours_field_text=”Hours” minutes_field_text=”Minutes” seconds_field_text=”Seconds” fontcolor=”” backgroundcolor=”” google_fonts=”” class=”” id=”” circle_type_day_color=”#1abc9c” circle_type_hours_color=”#2980b9″ circle_type_minutes_color=”#8e44ad” circle_type_seconds_color=”#f39c12″]

Ndjekin azhornime….

.copyright © ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.