OPPO R17 Pro-foto1
Celulare Lajmet e fundit

[ZYRTARE] OPPO R17 Pro – një tjetër supercelular 😍😍

OPPO R17 Pro më në fund është zyrtare. Kompania ka ngritur perden në smartphone-in e ri disa orë më parë, duke konfirmuar specifikimet teknike që dolën në ditët e fundit. Skeda teknike e të dhënave të OPPO R17 Pro përfshin:

OPPO R17 Pro: Skeda Teknike

6.4 “Shfaq AMOLED me rezolucion FHD + (2340×1080 piksel) me qelqin Corning Gorilla Glass 6

SoC Qualcomm Snapdragon 710

8GB memorie RAM

128GB memorie të brendshme

Kamera e pasme e trefishtë 12 + 20MP + 3D TOF me diafragmë të ndryshueshme

Kamera e përparme 25MP

3700 mAh bateri

Sistemi Operativ Oreo 8.1 me customization ColorOS 5.2

Përmasat: 157.5×74.6×7.9mm

Pesha: 183 gram

Sensori i gjurmëve të gishtave të integruar në ekran

Pajisja do të jetë në dispozicion në Kinë nga mesi i tetorit me një çmim prej 4299 juan, ose rreth 539 euro me kursin aktual të këmbimit.

OPPO R17 Pro-foto

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.