version htc u 11 plus
Celulare Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Bëhuni gati për HTC U11 EYEs 😍😍

HTC U11 EYEs ka dalur në internet disa ditë përpara se të shpallej zyrtarisht më 15 janar. Foto dhe karakteristikat kryesore janë zbuluar nga Evan Blass, i cili gjithashtu parashikoi se HTC Harmony do të quhet HTC U11 Eyes.

Fotot tregojnë tre ngjyra të ndryshme, të zezë, argjendi dhe të kuqe.

HTC U11 EYEs ka një faktor të formës të ngjashëm me U11, por me një ekran të plotë dhe më të hollë.

Qëndrimi i vërtetë me emrin e saj, U11 EYEs kanë një vendosje të dyfishtë të kamerës në pjesën e përparme. Një kamera e vetme qëndron në anën e pasme me skanerin e gjurmëve të gishtave që gjëndet poshtë tij. Pjesa mbrapa e celularit duhet të jetë prej qelqi.

Pritet të nxisë një ekran super LCD3 me 6 inç me një rezolucion prej 1080 × 2160 pixsel. Nën kapuç do të shtrihet chipset Qualcomm Snapdragon 652 së bashku me 4GB RAM dhe 64GB ROM. Nuk përcaktohet nëse kjo ruajtje do të jetë e zgjerueshme. Kemi një port USB TYPE-C për të karikuar celularin. Pritet gjithashtu që të ketë mbrojtjen IP67, i cili do të ishte vërtetë fantastike.

Përveç kësaj, telefoni pritet të ketë një bateri 3930mAh.

Mund të shfaqë veçorinë e sonsorit anash ekranit me Android Nougat jashtë kutisë. Ne së shpejti do të zbulojmë nëse këto spekullime janë të vërteta apo jo. Kini kujdes dhe na ndiqni gjithmonë!

behu pjese e shtepia e teknologjise

ose.al – shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.