Lajmet e fundit

ZTE NUBIA Z17 S do te vije se shpejti ne treg me design fantastik! • ose.al

Kompania e famshme ZTE sapo konfirmoi ardhjen ne treg te nje smartphoni te ri te serise Z17. Behet fjale per Nubia Z17 S i cili do te prezantohet ne daten 12 Tetor.

[ms_countdowns type=”circle” nowtime=”1507031592″ endtime=”2017-10-12 16:00″ day_field_text=”Days” hours_field_text=”Hours” minutes_field_text=”Minutes” seconds_field_text=”Seconds” fontcolor=”” backgroundcolor=”” google_fonts=”” class=”” id=”” circle_type_day_color=”#1abc9c” circle_type_hours_color=”#2980b9″ circle_type_minutes_color=”#8e44ad” circle_type_seconds_color=”#f39c12″]

ZTE nxorri sot online nje publicitet interesant ne nje banner mjaft domethenes mbi Nubia Z17 S :

zte nubia z17 s

Nuk ka shume informacione mbi kete smarpthone te ri te Nubia. Gjithsesi mendohet se ai ne mase te gjere do te kete thuajse te njejtat karakteristika hardware me Nubia Z17. Pra procesori me shume mundesi do te jete SnapDragon 825 dhe RAM prej 6 GB. Ajo qe mendohet te ndryshoje eshte pamja estetike. Permasat e ekranit do te rriten te pakten deri ne raportin 18:9 dhe mendohet deri ne 5.7”.

Ndersa risia ne design mund te jete me te vertete impresionuese. Natyrisht edhe Nubia shkon drejt “bezel-less”, pra pa korniza. Por nese bazohemi tek nje foto qe ka rrjedhur ne rrjet si informacion, mund te jete nje nder smartphonet qe i ka kornizat e ekranit fare te holla. Mbetet per tu pare nese do te jete ne stilin e iPhone X apo Note 8.

Nderkohe me poshte mund te shihni foton e atij qe mendohet do te jete ZTE Nubia Z17 S:

zte nubia z17 s

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

2 thoughts on “ZTE NUBIA Z17 S do te vije se shpejti ne treg me design fantastik! • ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.