zte nubia nx595j
Lajmet e fundit

ZTE NUBIA NX595J smartphone i pare me 4 kamera kryesore ? • ose.al

ZTE Nubia NX595J do te jete emri ne kod i smartphonit te ri te Nubia.

Te rejat e fundit kane te bejne me nje aspekt mjaft interesant. Ne ambjentet e ZTE flitet per nje smartphone revolucionar. Ai do te kete me shume mundesi 4 fotokamera kryesore.

Do te jete kandidati kryesor per Kameraphonin e vitit. Kane dale disa foto te hedhura online nga nje burim i besueshem brenda trupes zhvilluese te ZTE Nubia:

Dihet qe tashme moda e momentit eshte krijimi i smartphoneve me ekran te madh pa korniza. Duket qe dhe Nubia do te futet ne kete “lufte”. Model i saj i ri premton te jete pa korniza ne pjeset anesore, dhe me kornize te trashe vetem 3mm ne pjesen e siperme dhe te poshtme. Ekrani do te kete madhesi 5.73”.

Mendohet se dhe materialet e ndertimit do te jene fantastike, si gjithmone per Nubia, ne pjese alumini total.

Me poshte ZTE Nubia NX595J ne imazhet render:

zte nubia nx595j ne imazhet e parazte nubia nx595j ne imazhet

 

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.