zte koncepton
Celulare Lajmet e fundit

ZTE koncepton celularin me dy “gadishuj” ne ekran! Kulmi….

Duket se ZTE po mendon te shtyhet akoma me shume ne nivel design per te prodhuar nje celular te veçante. Ne internet  u shfaq nje model koncept me emrin “ZTE Iceberg“. Veçantia e tij ka te beje me “gadishullin” tashme te famshem te ekranit. Ne imazhet e para te konceptit, shihet se ZTE Iceberg do te kete dy gadishuj, njerin ne pjesen e siperme si iPhone X dhe tjetrin ne pjesen e poshtme te ekranit.

Te shohim nese ZTE  do te vendos te prodhoje masivisht ZTE Iceberg, apo ky projekt do te mbetet thjeshte koncept.

Do t’ju pelqente nje celular i tille? Presim komentet tuaja!

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.