prezantimi iphone 8
Lajmet e fundit

Youtube: Zbulojme se bashku iPhone 8/8Plus dhe iPhone X

Përditësim 13/09/17: Apple prezantoi ditën e djeshme tre modelet e fundit: iPhone 8, 8 Plus dhe X Edition.

📢📢📢Lexo më shumë: Foto, detaje dhe çmimi i iPhone X Edition

 

📢📢📢Lexo më shumë: Çmimi dhe foto nga iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus

12/09/17: Edhe me pak se 5 minuta kane ngelur nga prezantimi live i iPhone 8/8Plus dhe iPhone X. Shtepia e teknologjise ju premtoi videon live nga interneti dhe ja ku me poshte gjeni linkun nga Youtube. Zbulojme se bashku iPhone 8 dhe e komentojme 🙂 !

 

https://youtu.be/McvLyEYwVvg

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

9 thoughts on “Youtube: Zbulojme se bashku iPhone 8/8Plus dhe iPhone X

  1. Apple Watch Series 3 do jete gjithmone i lidhur me celularin tuaj edhe pse ai mund te jete shume larg nga ju 😀 😀 😀 … Procesori eshte 70% me i fuqishem edhe Siri mund te flasi direkt nga Apple Watch!
    Nuk do keni nevoje per karten SIM sepse eshte brenda dhe do lidhet direkt me celularin tuaj! 🤤🤤🤤🤤

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.