zbulohet elephone s9
Celulare Lajmet e fundit

Zbulohet ELEPHONE S9, me design ultra modern dhe çmim shume te ulet!

Kompania Elephone, e shqyar per prodhimin e celulareve me karakteristika dhe design mjaft interesant, por me nje çmim te ulet, zbuloi Top Class-in e saj te ri.

Behet fjale per Elephone S9, nje celular “near bezel-less” thuajse pa korniza me karakteristika teknike TOP dhe çmim TOP.

Elephone S9 do te kete nje ekran te perkulur ne ektremitete (edge), te tipit AMOLED me nje raport 18:9 dhe korniza super te holla. Ky celular do te jete i pajisur me procesorin e sigurte Qualcomm SnapDragon 660 Soc çip octa-core 14 nm me frequence shpejtesie 2.2 Ghz.

Deri tani keto jane detajet kryesore qe ka zbuluar kompania Elephone persa i perket karakteristikave teknike. Por ajo publikoi edhe nje imazh publicitar te ketij produkti, per te krijuar nje ide edhe mbi design-in fantastik qe do te kete.

Foto, zbulohet Elephone S9:

zbulohet elephone s9

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

5 thoughts on “Zbulohet ELEPHONE S9, me design ultra modern dhe çmim shume te ulet!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.