xiaomi mi a1
Lajmet e fundit

Çmëndet XIAOMI: MI A1 me vetëm €170 Trasport FALAS 😱😱

MI A1 me vetëm €170

Çmimi më i mirë në treg për Xiaomi Mi A1 vjen nga adresa e njohur LighintheBox dhe kushton €170 me trasport falas për në Shqipëri për vetëm 5 ditë. Ky është celulari më i mirë në treg për raportin kualitet/çmim

Njihuni me Xiaomi Mi A1, dhe karakteristikat e tij:

Shume perdorues smartphonesh shpesh lodhen nga sistemet operative tejet te nderlikuara dhe te renduara. Nganjehere eshte me mire te kesh diçka te thjeshte, efektive dhe te shpejte.

Ky eshte objektivi i ketij Xiaomi Mi A1, qe sapo u prezantua nga kompania kineze. Per kete smartphone Xiaomi dhe Android bashkepunuan ne menyre te ngushte. Xiaomi eshte prodhuesi fizik, ndersa Android ofroi sistemin operativ “puro” dhe financimet. Motoja: “Created by Xiaomi, Powerd by Google” 😍😍

Behet fjale per nje dispozitiv i fashes se mesme persa i perket çmimit, por me karakteristika mjaft interesante:

Ekrani 5.5 Full HD 1080 p bashkuar me nje trup metalik mjaft rezistent. Vihet ne jete nga procesori me kapacitet te sigurte dhe te testuar SnapDragon 625, me çip Octa Core. Memoria RAM prej 4 GB dhe memoria ROM prej 64 GB. Bateria mjaft e mire prej 3080 mAh. 

Karakteristika kryesore ka te beje me fotokameren. Nje super “Dual Camera” me dy sensore prej 12 MP secili, dhe optical zoom 2x. Ju kujtohet? Eshte e njejta fotokamer qe ka sot iPhone 7 Plus!!😱😱😱😱

Por çmimi eshte njesoj si iPhone 7 Plus ??…..imagjinoni qe flitet per nje çmim nen 300 € ne Europe 😵

Njihuni me Xiaomi Mi A1 dhe ne keto foto:

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.