Celulare Lajmet e fundit

VIVO V9 fotografite dalin perpara prezantimit ne daten 27 mars.

Vivo pritet të njoftojë V9 për tregun indian më 27 mars dhe sot kemi imazhet e para te dala ne internet qe tregojne qarte dispozitivin. V9 doli per here te pare në një tabelë reklamash në Indonezi në shkurt, por këto fotografi na japin një ide shumë më të mirë se çfarë mund të presim dhe nga ana e design.

Ky dispozitiv do te kete nje sensor “dual camera” te montuar vertikalisht. Ekrani i V9 eshte patjetër me korniza shume te holla. Sensori i saj i gjurmëve të gishtave është në anën e pasme.

Mbretet prezent jack audio 3.5 mm në pjesën e poshtme të Vivo V9. Telefoni ka një trup metali të ndërtuar me linja antenash thuajste te padukshme. Vivo V9 do të kete një fotokamer kryesore me sensor 24 MP si dhe një slot hibrid për SIM të dyfishtë ose një SIM dhe një kartë microSD.

Foto Vivo V9:

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.