Celulare Lajmet e fundit

VERNEE X, bateri masive qe zgjat plot 4 dite + 6GB RAM + 128 GB ROM!!

[Përditësim 11/05/2018]

Keni vetëm dy ditë kohë për të kapur këtë ofertë fantastike nga GEarbest mbi Vernee X. Klikoni tek imazhi Gearbest dhe shikoni cmimin fantastik! Karakteristikat e plota të celularit i gjeni më poshtë.

gearbest

[artikull i shkruar me 27 dhjetor 2017]

Para disa ditesh kompania Vernee hodhi ne treg versionin Vernee X me nje çmim mjaft interesant per karakteristikat teknike qe ky celular ka. gearbest Behet fjale per nje celular me ekran 6” dhe rizolucion 2160 x 1080. Procesori MediaTek Helio P23 i gjenerates se fundit. Ndersa nga ana tjeter memoria RAM prej 6 GB dhe memoria ROM prej 128 GB sigurojne nje shpejtesi shume te qendrueshme dhe interesante. Aparati fotografik perbehet nga nje modul “Dual Camera” ne pjesen e pasme dhe gjithashtu modul “Dual Camera” per fotokameren selfie. Por karakteristika teknike me interesante ka te beje me baterine. Ajo ka nje kapacitet prej plot 6200 mAh! Me nje sistem operativ Android 7.1 Nougat, dhe me disa specifika teknike qe ndihmojne baterine, Vernee siguron qe dispozitivi zgjat deri ne 4 dite pune. gearbest Problemi kryesor qe gjithkush mund te mendoje ka te beje me perditesimet qe Vernee do ti beje sistemit operativ. Ne kete aspekt, Vernee siguron qe po punon per nje version Android Oreo dhe se shpejti do te perditesohet Vernee X me kete version. Aktualisht Vernee X shitet nga dyqani zyrtar vetem 249 $, por me pas do te rritet rreth 299 $ per çmimin perfundimtar. gearbest

Foto Vernee X:

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.