vernee mix 2
Lajmet e fundit

VERNEE MIX 2: Pa korniza | 6” FullHD | €135 😱😱| Transport FALAS

Kompania e famshme per smartphone kualitativ dhe me çmim te lire behet gati te hedhe ne treg nje smartphone fantastik. Ju kujtohet artikulli mbi Vernee M5, qe eshte celulari me i lire ne treg per raport çmim/kualitet. E pra Vernee surprizon te gjithe me smartphonin e ri Vernee Mix 2.

Behet fjale per nje celular qe i ngjan shume Xiaomi Mi Mix 2 por qe do te kete dhe nje çmim 6-fish me te ulet. Mix 2 do te kete nje ekran “near bezel less”, pra pa korniza, te madh 6” me rizolucon FullHD dhe raport 18:9. 

Foto Vernee Mix 2:

Aspekt fantastik do te jete dhe materiali i ndertimit. Ai do te jete prej xhami metalik, ashtu si iPhone X. Ndersa ne pjesen e pasme ka nje fotokamer me dy sensore e tipit “Dual Camera”. Por akoma nuk dihen saktesisht karakteristikat e saj.

Dihet gjithashtu qe çmimi i Mix 2 do te nise nga nje oferte e kompanise: 145€ nga fabrika. 

Kliko tek imazhi i mëposhtëm për tu njohur me ofertën e fundit nga Vernee.

gearbest

Video Vernee Mix 2:

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=3Jr9dLOy_EA” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]
Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

8 thoughts on “VERNEE MIX 2: Pa korniza | 6” FullHD | €135 😱😱| Transport FALAS

    1. Se ka lezet kur merr nje telefon te ktij lloji, i lir, me karakteristikat me te fundit. Jetegjatesia? Nje vit te kete performanca te larta jam shum i kenaqur sepse nqs te merzitet merr tjeter vitin tjr akoma me te mir me perafersisht te njejtin cmim…ndersa ajfon e samsung nxjerrin telefon thuajse cdo vit dhe do te blesh me te fundit po me ato lek qe bejn ato ben shum gjera te tjera, ose merr model me te vjeter, se fundja shumica i mban per lojera dhe rrjete sociale (si puna ime) :p

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.