Ulefone S7-kamera (1)
Celulare Lajmet e fundit

[OFERTA 10/12] Ulefone S7 me cmim spektakolar

Viti 2017 vjen në fund dhe shumë shitës po shfrytëzojnë mundësinë për të ofruar oferta dhe ulje të mëdha. Lajmi i fundit eshte rreth celularit Ulefone S7 që është në shitje për vetëm 59,99$AliExpress. Pra, çfarë celulari është Ulefone S7 dhe çfarë ofron për një çmim të tillë?

Ulefone S7-foto

Karakteristika e Ulefone S7

KA shumë gjëra themelore. S7 është e pajisur me ekran rezolucioni 5-inch HD, MTK6580 procesor quad-core dhe 2GB RAM. Memoria është 16GB ROM dhe kemi një kamera prej 5MP me softlight.

Lexo edhe: Elephone S9 thjesht spektakolar

Brënda gjejmë një chipset të pavarur HiFi, 2500 mAh bateri dhe Android 7.0 Nougat si OS. Por pajisja mund t’ju ofrojë më shumë për detyra të përditshme. Shikoni videon zyrtare të mëposhtëm për të pasur një ide më të mirë për këtë.

Pika më e fortë e shitjes së S7 është konfigurimi i dyfishtë i kamerës në pjesën e prapme. Me një gocë kryesore 13MP dhe një të dytë 5MP. Elefone S7 ju lejon të merrni disa fotografi të këndshme me efekt bokeh. S7 gjithashtu përpiqet të vjedhë zemrën tënde me cilësi unike të trupit në 3D dhe material metalike. Telefoni është i disponueshëm në pesë variante ngjyrash duke shtuar varietetin – të zezë, ari, të kuqe, blu dhe turkezë.

Nëse jeni i interesuar, ju mund të merrni me lehtësi një të tillë për çmimin e lartpërmendur prej $59.99.

Nuk keni edhe shumë kohë prandaj nxitoni. Pas kësaj oferte, çmimi do të kthehet në nivelin e shitjes me pakicë.

UleFone S7-2-GB-RAM

ose.al – shtepia e teknologjise

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

8 thoughts on “[OFERTA 10/12] Ulefone S7 me cmim spektakolar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do tĂ« bĂ«het publike. Fushat e domosdoshme janĂ« shĂ«nuar me njĂ« *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.