ulefone mix-cover
Celulare Lajmet e fundit

Ulefone MIX design fantastik dhe çmim shumë interesant 😍😍

Ulefone MIX është zyrtare. Celulari ofron një dizajn “të gjithë ekran” si të gjithë modelet e fundit. Ekrani që zë pothuajse të gjithë e panelin e përparmë e bëjnë Ulefone një smartphone jo vetëm të këndshëm nga pikëpamja estetike por edhe komod për tu përdorur sidomos për shikimin e përmbajtjeve multimediale. Nuk duhet të harrojmë pa përmëndur cepat metalike dhe kujdesin me të cilin pajisja është realizuar në dy variante. Mund ta marrim celularin më ngjyrë të zezë me përdorimin e teknologjisë IML ose blu me efektin Lumia në anën e pasme.

ulefone mix-ekrani

Ulefone MIX është e pajisur me këto specifikime teknike:

 • Sistemi Operativ: Android 7.0 Nougat
 • Përmasat: 143x75x8.7mm për 173 gram
 • Ekrani: 5.5″ me rezolucion HD
 • Procesor: okta-core MediaTek MT6750T @ 1.5Ghz
 • RAM: 4GB
 • Memorie të brendshme: 64GB, mund të zgjerohet deri në 256GB
 • Sensor gjurmë gishtash me lirim në 0,1 sekonda
 • Lidhje 4G LTE, WiFi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.1, GPS + GLONASS
 • Dual SIM, USB 2.0, mikro USB
 • Kamera e përparme 8MP (interpoluar në 13MP) me aperturë f/2.2
 • Kamera e dyfishtë e pasme Sony IMX258 me 13 + 5MP me aperturë f/2.2 dhe flash dyfishtë LED
 • Bateria: 3300mAh

ulefone mix-ekrani-spektakel

Ulefone MIX është në dispozicion për tu blerë nga 5 tetori me një çmim thjesht fantastik për vetëm €117. Trasporti për në Shqipëri është falas (nëse nuk keni nxitim 😉) ose €10 nëse e dëshitoni brënda 10 ditëve.

Kliko tek ikona e mëposhtme për më shumë informacione.

gearbest

ose.al – Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.