ulefone armor 5 pishina
Celulare Lajmet e fundit

Ulefone Armor 5 – ja detajet kryesore

Sapo prodhuesit e smartfonëve filluan të ofrojnë pajisje me kapacitete rezistente ndaj ujit ose ndaj ujit, mendimi i parë i përdoruesve ishte nëse ata mund t’i përdorin ato nënujore për të xhiruar foto ose video. Ulefone Armor 5 me certifikimin IP68 është padyshim i aftë për përdorim të tillë për aq kohë sa ju mbani në mend se ai është e certifikuar për përdorim deri në 1.5m nënujë për 1 orë. Pra sot kemi një video të telefonit që përdoret i zhytur në një pishinë. Le ta shikojmë së bashku.

Video Ulefone Armor 5

Siç mund ta shikoni , Ulefone Armor 5 nuk ka asnjë problem dhe madje kamera mund të përdoret për të marrë fotografi dhe video si zakonisht.

Duket se pavarësisht nga dizajni i saj i mirë, aftësitë janë të paprekura.

Ekranin e çertifikimit dhe nivelit IP68 janë vetëm një pjesë e vogël e karakteristikave. Pjesa tjetër përfshin një SoC me 4GB RAM dhe 64GB hapësirë të brendshme. Gjithashtu, ekziston një kamerë e pasme e dyfishtë (16MP / 5MP), 13MP kamera për selfie, një bateri e madhe e ngarkimit me kapacitet 5000mAh me karikim wireless, Face Unlock dhe sensor të gjurmëve të gishtave, 4G, NFC me Google Pay dhe Android 8.1 Oreo.

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.