ulefone t2 pro
Celulare Lajmet e fundit

ULEFONE T2 PRO do te prezantohet ne MWC 2018 me keto karakteristika

Ulefone eshte kompania kineze tashme e njohur per prodhim celularesh te nje niveli teknik te larte me çmime mjafte te ulta.

Se fundmi, kompania hodhi ne rrjet nje publicitet mbi eventin e prezantimit te celularit te tyre te ri. Ai do te shfaqet per here te pare ne eventin MWC 2018 qe do te zhvillohet nga data 26 Shkurt deri ne daten 1 Mars.

ulefone t2 pro

Nuk ka shume informacione mbi karakteristikat teknike te Ulefone T2 Pro. Dihet te pakten qe do te vihet ne jete nga procesori MediaTek Helio P70. Nje procesor mjaft i fuqishem Octa – Core 12 nm dhe frekuence tejet te larte prej 2.5 GHz. Me kete frekuence ka rregjistruar performanca po aq te larta sa SnapDragon 835.

Per nga ana e design, ai do te jete nje bashkim konceptesh te Apple dhe Samsung. Do te vije me nje ekran thuajse pa korniza, dhe me nje “gadishull” ashtu si iPhone X ne pjesen e siperme te ekranit, ku do te gjendet sensori fotokameres selfie dhe kapsula e aurikolarit.

Presim mendimet tuaja per design e ketij celulari.

Foto Ulefone T2 Pro:

ulefone t2 pro ulefone t2 pro

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.