trasformojme fotot ne vizatime-foto
Lajmet e fundit PC

[OFERTA FALAS 29/11/2017] Si të trasformojmë fotot në vizatime

 

Si te trasformojme fotot ne vizatime me Sketch Drawer Pro. Sketch Drawer Pro është një lloj programi i redaktimit të fotografisë i projektuar për të kthyer fotot në skica me laps. Ky program i lejon përdoruesit të kthejnë fotot normale në vizatime, si me ngjyra ashtu edhe bardhë e zi.

trasformojme fotot ne vizatime

Trasformojme fotot ne vizatime

Ndërsa po krijoni një skicë me laps, mund të zgjidhni cilësimet dhe opsionet tuaja të preferuara. Ka dy mënyra për të redaktuar fotot me SoftOrbits: manualisht dhe me ndihmën e cilësimeve të parazgjedhura. Këto cilësime mund të përdoren si udhëzues fillestar.

Për sot, Sketch Drawer Pro 5.1 Pro 6.0 ofrohet falas.

Në mënyrë që të kualifikoheni ju duhet të shkarkoni dhe instaloni programin duke klikuar mbi lidhjen në fund të artikullit. Duhet të unzip filen ZIP, e pastaj të filloni instalimin e .exe file (që është i pranishëm në dosje) të sapo shkarkuar dhe instaloni programin duke ndjekur procedurën e instalimit të Sketch Drawer Pro 5.1 për PC.

Kur të keni mbaruar instalimin klikoni në skedarin e tekstit ReadMe.txt për të ditur se si të merrni licencën falas për të mundësuar versionin e plotë të.

Ju mund të shkarkoni Sketch Drawer Pro për PC falas duke klikuar butonin e mëposhtëm:

mega-logo

ose.al – shtepia e teknologjise

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.