[OFERTA FALAS 29/11/2017] Si të trasformojmë fotot në vizatime

0
660
views
trasformojme fotot ne vizatime-foto

 

Si te trasformojme fotot ne vizatime me Sketch Drawer Pro. Sketch Drawer Pro është një lloj programi i redaktimit të fotografisë i projektuar për të kthyer fotot në skica me laps. Ky program i lejon përdoruesit të kthejnë fotot normale në vizatime, si me ngjyra ashtu edhe bardhë e zi.

trasformojme fotot ne vizatime

Trasformojme fotot ne vizatime

Ndërsa po krijoni një skicë me laps, mund të zgjidhni cilësimet dhe opsionet tuaja të preferuara. Ka dy mënyra për të redaktuar fotot me SoftOrbits: manualisht dhe me ndihmën e cilësimeve të parazgjedhura. Këto cilësime mund të përdoren si udhëzues fillestar.

Për sot, Sketch Drawer Pro 5.1 Pro 6.0 ofrohet falas.

Në mënyrë që të kualifikoheni ju duhet të shkarkoni dhe instaloni programin duke klikuar mbi lidhjen në fund të artikullit. Duhet të unzip filen ZIP, e pastaj të filloni instalimin e .exe file (që është i pranishëm në dosje) të sapo shkarkuar dhe instaloni programin duke ndjekur procedurën e instalimit të Sketch Drawer Pro 5.1 për PC.

Kur të keni mbaruar instalimin klikoni në skedarin e tekstit ReadMe.txt për të ditur se si të merrni licencën falas për të mundësuar versionin e plotë të.

Ju mund të shkarkoni Sketch Drawer Pro për PC falas duke klikuar butonin e mëposhtëm:

mega-logo

ose.al – shtepia e teknologjise

Mos harroni të na ndiqni edhe në:
20

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.