Top 5 Gusht 2017
Lajmet e fundit

Top 5 Gusht 2017: Lajmet më të rëndësishme

Shtëpia e teknologjisë mbyll me sukses muajin Gusht 2017 duke patur një rritje me 40%. Për këtë duam të ju falenderojmë që na keni zgjedhur si burimin kryesor të informacioneve teknologjike. Më poshtë ju paraqesim Top 5 Gusht 2017: lajmet me te rendesishme gjatë muajit të fundit (nëse keni humbur ndonjë informacion 😉).

Lajmet me te rendesishme: Top 5 Gusht 2017

 

[ms_person name=”BATERIA E CELULARIT MBARON SHUMË SHPEJT? JA ÇFARË DUHET TË BËNI…” style=”beside” title=”” link_target=”_blank” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ picture=”https://ose.al/wp-content/uploads/2017/08/bateria-celular.jpg” piclink=”https://ose.al/guida-teknike/bateria-e-celularit/” picborder=”0″ picbordercolor=”” picborderradius=”0″ iconboxedradius=”4″ iconcolor=”” icon1=”” icon2=”” icon3=”” icon4=”” icon5=”” link1=”” link2=”” link3=”” link4=”” link5=”” class=”” id=””]Na ndodh shumë shpesh që kur celulari na nevojitet shikojmë që bateria e celularit po mbaron dhe direkt na fiket. Në atë moment është sikur humbasim një pjesë nga vetja jonë 😂…. Lexo më shumë… [/ms_person]

 

 

[ms_person name=”ANDROID OREO 8.0: LISTA E PLOTE E CELULAREVE QE DO PERDITESOHEN 📱” style=”beside” title=”” link_target=”_blank” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ picture=”https://ose.al/wp-content/uploads/2017/08/android-oreo.jpg” piclink=”https://ose.al/lajmet-e-fundit/android-oreo/” picborder=”0″ picbordercolor=”” picborderradius=”0″ iconboxedradius=”4″ iconcolor=”” icon1=”” icon2=”” icon3=”” icon4=”” icon5=”” link1=”” link2=”” link3=”” link4=”” link5=”” class=”” id=””]Android Oreo 8.0 u paraqit më në fund dhe imazhet e fabrikës për Google Pixel dhe Nexus janë tashmë në dispozicion. Po përsa i përket përditësimeve zyrtare të prodhuesve? Lexo më shumë… [/ms_person]

 

 

[ms_person name=”BLUBOO S8, CELULARI TOP CLASS ME ÇMIM SUPER TE LIRE 😍” style=”beside” title=”” link_target=”_blank” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ picture=”https://ose.al/wp-content/uploads/2017/07/bluboo-s8-trembedhjete.jpg” piclink=”https://ose.al/lajmet-e-fundit/bluboo-s8/” picborder=”0″ picbordercolor=”” picborderradius=”0″ iconboxedradius=”4″ iconcolor=”” icon1=”” icon2=”” icon3=”” icon4=”” icon5=”” link1=”” link2=”” link3=”” link4=”” link5=”” class=”” id=””]Kompania Bluboo sapo ka zyrtarizuar hedhjen ne treg te nje celulari te ri super interesant. Ai quhet Bluboo S8 dhe, eshte e kote ta themi, ngjat jashtezakonisht shume me Samsung Galaxy S8. Karakteristikat kryesore … Lexo më shumë… [/ms_person]

 

 

[ms_person name=”Samsung Galaxy Note 8 vs iPhone 7″ style=”beside” title=”” link_target=”_blank” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ picture=”https://ose.al/wp-content/uploads/2017/08/iPhone-7-vs-Samsung-Galaxy-S8-foto-detaje.jpg” piclink=”https://ose.al/krahason/samsung-galaxy-note-8-vs-iphone-7/” picborder=”0″ picbordercolor=”” picborderradius=”0″ iconboxedradius=”4″ iconcolor=”” icon1=”” icon2=”” icon3=”” icon4=”” icon5=”” link1=”” link2=”” link3=”” link4=”” link5=”” class=”” id=””]Samsung Galaxy Note 8 vs iPhone 7: kush fiton betejën? Nderkohe qe presim me padurim daljen ne treg te celularit te fundit nga Apple .  Lexo më shumë… [/ms_person]

 

 

[ms_person name=”XIAOMI MI MIX 2: PREZANTIMI ME 11 SHTATOR. I PARI CELULAR NË BOTË ME…” style=”beside” title=”” link_target=”_blank” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ picture=”https://ose.al/wp-content/uploads/2017/08/Xiaomi-Mi-Mix-2-foto-concept.jpg” piclink=”https://ose.al/lajmet-e-fundit/xiaomi-mi-mix-2/” picborder=”0″ picbordercolor=”” picborderradius=”0″ iconboxedradius=”4″ iconcolor=”” icon1=”” icon2=”” icon3=”” icon4=”” icon5=”” link1=”” link2=”” link3=”” link4=”” link5=”” class=”” id=””]Përveç ngjarjes të caktuar për të datën 5 shtator, Xiaomi shpall një tjetër takim për 11 shtator. Kjo do jetë data kur do të paraqesë Xiaomi Mi Mix 2, celular ky shumë i pritur në ambientet e botës së teknologjisë. Lajmi doli online …. Lexo më shumë… [/ms_person]

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.