Lajmet me te rendesishme-top 3 tetor 2017
Lajmet e fundit

Top 3 Tetor 2017: Lajmet më të rëndësishme

Shtëpia e teknologjisë mbyll me sukses muajin Tetor 2017 duke patur një rritje me 15%. Për këtë duam të ju falenderojmë që na keni zgjedhur si burimin kryesor të informacioneve teknologjike. Më poshtë ju paraqesim Top 3 Tetor 2017: lajmet me te rendesishme gjatë muajit të fundit (nëse keni humbur ndonjë informacion 😉).

Lajmet me te rendesishme: Top 3 Tetor 2017

 

[ms_person name=”Aplikacionet Pult TV me te mira per Android e iOS” style=”beside” title=”” link_target=”_blank” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ picture=”https://ose.al/wp-content/uploads/2017/10/aplikacionet-pult-tre.jpg” piclink=”https://ose.al/lajmet-e-fundit/aplikacionet-pult-tv-te-mira/” picborder=”0″ picbordercolor=”” picborderradius=”0″ iconboxedradius=”4″ iconcolor=”” icon1=”” icon2=”” icon3=”” icon4=”” icon5=”” link1=”” link2=”” link3=”” link4=”” link5=”” class=”” id=””]Praktikisht behet fjale per Apps te cilat shkarkohen, instalohen ne smartphone ose tablet, dhe mundesojne perdorimin e tyre si pult ose telekomande per televizorin. 😂…. Lexo më shumë… [/ms_person]

 

 

[ms_person name=”BATERIA E CELULARIT MBARON SHUMË SHPEJT? JA ÇFARË DUHET TË BËNI…” style=”beside” title=”” link_target=”_blank” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ picture=”https://ose.al/wp-content/uploads/2017/08/bateria-celular.jpg” piclink=”https://ose.al/guida-teknike/bateria-e-celularit/” picborder=”0″ picbordercolor=”” picborderradius=”0″ iconboxedradius=”4″ iconcolor=”” icon1=”” icon2=”” icon3=”” icon4=”” icon5=”” link1=”” link2=”” link3=”” link4=”” link5=”” class=”” id=””]Na ndodh shumë shpesh që kur celulari na nevojitet shikojmë që bateria e celularit po mbaron dhe direkt na fiket. Në atë moment është sikur humbasim një pjesë nga vetja jonë 😂…. Lexo më shumë… [/ms_person]

 

 

[ms_person name=”Kodi IMEI: celulari juaj eshte origjinal apo fallco?” style=”beside” title=”” link_target=”_blank” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ picture=”https://ose.al/wp-content/uploads/2017/10/Kodi-IMEI.jpg” piclink=”https://ose.al/lajmet-e-fundit/kodi-imei-celular-origjinal-apo-fallco/” picborder=”0″ picbordercolor=”” picborderradius=”0″ iconboxedradius=”4″ iconcolor=”” icon1=”” icon2=”” icon3=”” icon4=”” icon5=”” link1=”” link2=”” link3=”” link4=”” link5=”” class=”” id=””]Duhet të keni shumë kujdes kur blini një celular të ri. E para gjë që duhet të bëni është të shikoni kodin IMEI. … Lexo më shumë… [/ms_person]

 

ose.al – Shtepia e teknologjise

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.