Top 3 gadget teknologjik
Lajmet e fundit

Top 3 Gadget teknologjik 📲 [Nëntor 2017]

Gadget Teknologjik

Cilado qoftë situata juaj, ne kemi vendosur një përzgjedhje të kujdesshme të gadget teknologjik të vogla për ti shijuar gjithmonë. Rezultati është një listë me top 3 gadget teknologjik për të gjitha nevojat dhe buxhetet. Ju garantojmë se të gjitha gadget kanë kualitet dhe cilësi të lartë.

[ms_heading style=”doubleline” color=”#81d742″ border_color=”#81d742″ text_align=”center” font_weight=”300″ font_size=”36″ margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ border_width=”5″ responsive_text=”yes” class=”” id=””]1. Lente per celularin tuaj (5 në 1)[/ms_heading]

 

gadget teknologjik-lente-celular

Sipas një studimi realizojmë 3 herë më shumë fotografi sesa një vit më përpara. Për të realizuar sa më shumë foto të bukura mund të ju nevojiten lente të jashtme që ndryshojnë mënyrën e realizimit të fotos. Lidhni direkt lentet me celularin tuaj dhe realizoni foto fantastike. Këto lente mund të përdoren si me celular Android si me iPhone. Për trasportin mos kini merak: ato jepen me nje kuti qe do ju ndihmoje që mos ti humbni.  Duke filluar nga vetëm €7.44. Më poshtë keni linkun ku mund ti bleni direkt nga Gearbest.

gearbest

 

[ms_heading style=”doubleline” color=”#81d742″ border_color=”#81d742″ text_align=”center” font_weight=”300″ font_size=”36″ margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ border_width=”5″ responsive_text=”yes” class=”” id=””]2. Powerbank Xiaomi[/ms_heading]

powerbank-xiaomi

Është koha kur celularët edhe pse rrisin kapacitetin e baterive nuk arrijnë dot të durojnë deri në darkë. Zgjidhja: merrni një Powerbank, dhe nëse kërkoni kualitetin marka XIAOMI është më e mira. Në ofertë për më pak se €10 ndodhet versioni me 5000mAh që karikon celularin me shpejtësi të madhe (5V – 2.1A). Prania e LED do na ndihmojë për të na treguar livelin e karikimit të powerbank.

Dimensionet janë 12.50 x 6.90 x 0.99 cm dhe peshon më pak se 160 gr.

gearbest
[ms_heading style=”doubleline” color=”#81d742″ border_color=”#81d742″ text_align=”center” font_weight=”300″ font_size=”36″ margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ border_width=”5″ responsive_text=”yes” class=”” id=””]3. Karikues Wireless[/ms_heading]

wireless charger

Është koha kur celularët edhe pse rrisin kapacitetin e baterive nuk arrijnë dot të durojnë deri në darkë. Si gadget teknologjik kemi zgjedhur serisht një karikues por tani në version wireless. Më shumë celularë dalin në treg me këtë funksion dhe që tani e tutje do ta këshillojmë gjithmonë e më shumë.

 

gearbest

Çfarë mendoni mbi këto gadget? Kush ju pëlqen më shumë?

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.