vivo
Celulare Lajmet e fundit

Tjeter foto e VIVO XPLAY 7, kandidat serioz si me i bukuri i vitit 2018

[perditesim 08.02.2018]

Zbulohet nje tjeter fotografi e celularit te ri Vivo Xplay 7. Shini design-in e mrekullueshem, kandidat per celularin me te bukur te vitit 2018.

vivo

Ne platformen social network kineze “Weibo” sapo doli nje informacion mjaft interesant. Behet fjale per nje celular te ri te kompanise se famshme kineze VIVO. Me shume mundesi kemi te bejme me Vivo Xplay 7. Me saktesisht, ne platformen Weibo nje perdorues publikoi fotografine e ketij celulari, ku shihet nje karakteristike fantastike ne design.

Behet fjale per madhesine e ekranit. Ai do te jete totalisht pa korniza. Pra gjithe pjesa frontale e ekranit do te ejte e perbere nga ekrani, qe do te zere 95% te hapesires. Kjo do te mundesohet me ane te nje sensori shenjash te gishtave te vendosur nen ekran.

Por pyetja eshte ku do te ndohet fotokamera selfie? ….ju si mendoni?

Shihni fotografine Vivo Xplay 7:

vivo

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.